روند نصب بیرق در سطح شهر به مناسب (۷ اسد)

heart_admin
دوشنبه ۱۳۹۹/۵/۶ - ۱۲:۸
The process of installing flags in the city properly (7 Asad)

غلام رسول عظیمی سرپرست آمریت حکومتداری شهری و الکترونیکی اداره شاروالی هرات، از آغاز روند نصب بیرق‌ها در سطح شهر به مناسب (۷ اسد – روز ملی بیرق) سخن می‌گوید.

این آمادگی‌ها براساس فیصله مقام ولایت و تأکید شاروال هرات پیشاپیش صورت گرفته و قراراست تا روز ملی بیرق (۷ اسد)، صدها بیرق در پایه چراغ‌های تمامی خیابان‌های شهر نصب گردند.
با مزین‌سازی ساحات شهری هرات با بیرق ملی کشور، شهر هرات نمایی زیباتر از هرزمانی به خود خواهد گرفت و در شهر هرات ازین روز ملی با شور و اشتیاق بالایی استقبال می‌گردد.

The process of installing flags in the city properly (7 Asad)

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۰:۴۴
Background image

شاروالی هرات از خدمات امید حقجو سپاسگذاری نمود

در اقدامی فرهنگی؛ امید حقجو گلرانی با شعار "هر کدام ما شاروال شهر خود هستیم"، چوک درب ملک را بهسازی نموده است و با رنگ‌آمیزی طرح‌هایی برای حمایت از معلولین، هنر خود را به نمایش گذاشت.

. . .
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۳:۵۷
Background image

ویدئو کنفرانس اشتراک گذاری مشکلات تخنیکی و اداری برنامۀ مدیریت مالی یکپارچۀ الکترونیک (IFMS)

مسئولان آمریت‌های نواحی شهری و انکشاف سیستم‌های مالی ریاست عواید، محاسبه و امور اداری، طی ویدئو کنفرانسی مشترک با محمدامین توخی رئیس عمومی عواید، محاسبه و امور اداری معینیت شاروالی‌های. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۲
Background image

معاون ادارۀ شاروالی هرات: همگام با اتاق اصناف و پیشه وران برای نظم دهی به اهل کسبه پیش خواهیم رفت

محمدنعیم بهیر معاون اداره شاروالی هرات همراه با سیدافغان افغان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی، مسئولان مدیریت‌های واحد انظباط شهری و تنظیم امور مارکت‌ها در نشستی با هیئت مدیرۀ اتاق اصناف و. . .

BACK TO NEWS