گفتگوی اعضای نهاد اجتماعی مشعل با شاروال هرات پیرامون مشکلات شهری

heart_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۵ - ۱۶:۲۲
Mashal members of the social organization talk to the mayor of Herat about urban problems

اعضای نهاد اجتماعی مشعل در دیدار با غلام حضرت مشفق شاروال هرات، پیرامون مشکلات شهری و چگونگی رسیدگی به این مشکلات بحث و گفتگو نمودند.

آنان در این نشست ضمن تمجید و تحسین هیئت رهبری اداره شاروالی در امر تطبیق پروژه‌های انکشافی و زیربنایی سال گذشته، افزایش بی‌نظمی‌های چرخداران، افزایش آلودگی‌های زیست محیطی در جوی‌بارها و توجه بیشتر به فضای سبز از جمله مشکلاتی‌ست که درین نشست بحث صورت گرفته و خواهان رسیدگی به آن شدند.

غلام حضرت مشفق شاروال هرات با دریافت مشکلات آتی درین نشست، اظهار داشت که اداره شاروالی هرات در سال مالی گذشته پروژه‌های زیربنایی متعددی را مؤفقانه تطبیق نموده است و در کنار آن توقع می‌رود شهروندان نیز با این اداره همکار باشند.
شاروال هرات تأکید ورزید که مسبب بخشی از بی‌نظمی‌های چرخداران، افزایش آلودگی‌های زیست محیطی و مواردی ازین دست، عدم توجه چرخداران، بساط‌داران و حمام داران بوده و بایستی به‌خاطر مصؤنیت شهروندان و صحتمندی همشهریان به موارد این‌چنینی توجه نمایند.

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۹ - ۱۰:۶
Background image

دکانداران مارکت شهزاده های ناحیه پنجم شهر مشکلات شان را با شاروال هرات شریک ساختند

دکانداران مارکت شهزاده‌ها مربوط ناحیه پنجم شهر در نشستی با غلام حضرت مشفق شاروال هرات، پیرامون مشکلات‌شان بحث نموده و خواهان توجه هیئت رهبری اداره شاروالی هرات در این راستا گردیدند.

آن. . .

شنبه ۱۳۹۹/۵/۱۸ - ۱۴:۴۳
Background image

آغاز روند سروی اماکن شهری نواحی پنجم و هشتم شهر جهت ترتیب پلان بهسازی

غلام حضرت مشفق شاروال هرات در نشستی با حضور مسئولان و وکلای گذر آمریت‌های نواحی پنجم و هشتم شهر، از آغاز روند سروی اماکن شهری در این نواحی از جانب برنامه "حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۵/۱۶ - ۱۳:۱۵
Background image

ارائه پیشنهادیه پلان بهسازی ناحیه چهارم شهر به اداره شاروالی هرات، پوهنتون و ریاست شهرسازی

مسئولان برنامه "حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات – EU" خاکه پیشنهادی پلان بهسازی ناحیه چهارم شهر را با حضورداشت غلام حضرت مشفق شاروال هرات، رؤسا و مسئولان ریاست شهرسازی و پوهنتون. . .

BACK TO NEWS