گفتگوی اعضای نهاد اجتماعی مشعل با شاروال هرات پیرامون مشکلات شهری

heart_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۵/۵ - ۱۶:۲۲
Mashal members of the social organization talk to the mayor of Herat about urban problems

اعضای نهاد اجتماعی مشعل در دیدار با غلام حضرت مشفق شاروال هرات، پیرامون مشکلات شهری و چگونگی رسیدگی به این مشکلات بحث و گفتگو نمودند.

آنان در این نشست ضمن تمجید و تحسین هیئت رهبری اداره شاروالی در امر تطبیق پروژه‌های انکشافی و زیربنایی سال گذشته، افزایش بی‌نظمی‌های چرخداران، افزایش آلودگی‌های زیست محیطی در جوی‌بارها و توجه بیشتر به فضای سبز از جمله مشکلاتی‌ست که درین نشست بحث صورت گرفته و خواهان رسیدگی به آن شدند.

غلام حضرت مشفق شاروال هرات با دریافت مشکلات آتی درین نشست، اظهار داشت که اداره شاروالی هرات در سال مالی گذشته پروژه‌های زیربنایی متعددی را مؤفقانه تطبیق نموده است و در کنار آن توقع می‌رود شهروندان نیز با این اداره همکار باشند.
شاروال هرات تأکید ورزید که مسبب بخشی از بی‌نظمی‌های چرخداران، افزایش آلودگی‌های زیست محیطی و مواردی ازین دست، عدم توجه چرخداران، بساط‌داران و حمام داران بوده و بایستی به‌خاطر مصؤنیت شهروندان و صحتمندی همشهریان به موارد این‌چنینی توجه نمایند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۱:۱۰
Background image

آغاز روند پاک سازی سدمعابر پیاده روها در بازارهای مزدحم شهر

محمد نعیم بهیر معاون اداره شاروالی هرات همراه با سیدافغان افغان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی، عبدالرحیم مرادی و سیدمبین سادات مسئولان مدیریت‌های واحد انظباط شهری و تنظیم امور مارکت‌ها، از. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۰:۴۴
Background image

شاروالی هرات از خدمات امید حقجو سپاسگذاری نمود

در اقدامی فرهنگی؛ امید حقجو گلرانی با شعار "هر کدام ما شاروال شهر خود هستیم"، چوک درب ملک را بهسازی نموده است و با رنگ‌آمیزی طرح‌هایی برای حمایت از معلولین، هنر خود را به نمایش گذاشت.

. . .
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۳:۵۷
Background image

ویدئو کنفرانس اشتراک گذاری مشکلات تخنیکی و اداری برنامۀ مدیریت مالی یکپارچۀ الکترونیک (IFMS)

مسئولان آمریت‌های نواحی شهری و انکشاف سیستم‌های مالی ریاست عواید، محاسبه و امور اداری، طی ویدئو کنفرانسی مشترک با محمدامین توخی رئیس عمومی عواید، محاسبه و امور اداری معینیت شاروالی‌های. . .

BACK TO NEWS