نشست هماهنگی تنظیم امور بازارها در اداره شاروالی هرات

heart_admin
شنبه ۱۳۹۹/۹/۱ - ۱۰:۷
Coordination meeting of market affairs in Herat Municipality

سیدافغان افغان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی اداره شاروالی هرات همراه با مسئولان مدیریت‌های واحد انظباط شهری و تنظیم امور مارکت‌ها طی نشستی پیرامون نظم‌دهی به بساط‌داران، چرخداران و دست‌فروشان بحث و گفتگو نمودند.

در این نشست؛ کارکنان پولیس تحصیلدار مشکلات فراروی‌شان و نیز تأخیر در حصۀ پرداخت اضافه‌کاری‌های ماهوار خویش را به سمع رئیس و مسئولان ریاست خدمات تخنیکی و مسلکی این اداره رسانده و خواهان توجه در این راستا گردیدند.

همچنان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی این اداره همزمان با معرفی سیدمبین سادات به صفت مدیر عمومی واحد انظباط شهری اداره شاروالی هرات، وضعیت بی‌نظمی در شماری از بازارهای شهر را به‌دلیل بی‌توجهی اصناف تأسف‌بار دانسته و به مسئولان واحد انظباط شهری و تنظیم امور مارکت‌ها هدایت داد تا در قسمت نظم‌دهی به بساط‌داران، چرخداران و دست‌فروشان اقدامات جدی مطابق به یک پلان منظم روی دست گیرند.
آقای افغان هرگونه کوتاهی در وظیفه و یا برخورد نامناسب شماری از اصناف با کارکنان واحد انظباط شهری و امور تنظیم امور مارکت‌ها را غیرقابل قبول عنوان نموده و از حمایت هیئت رهبری این اداره برای نظم‌دهی به بازارهای مزدحم شهر سخن گفت.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۰:۵
Background image

دومین روز کنفرانس فرهنگ شهرنشینی؛ بررسی ناهنجاری های فرهنگی و نقش اعضای بورد مشورتی، جامعه مدنی، رسانه‌ها، مراکز تحصیلاتی، علما و وکلای گذر در این راستا

دومین روز کنفرانس فرهنگ شهرنشینی با حضورداشت معاونین و اعضای بورد مشورتی، جامعه مدنی، رسانه‌ها، مراکز تحصیلاتی، علما و وکلای گذر تحت عنوان بررسی ناهنجاری‌های فرهنگی و نقش آن‌ها برای. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۷:۵۸
Background image

کنفرانس فرهنگ شهرنشینی به منظور تقویت آن در هرات برگزار گردید

کنفرانس فرهنگ شهرنشینی تحت عنوان رقابت طرح برتر تقویت فرهنگ شهرنشینی، با حضورداشت محمدنصیر حمیدی رئیس عمومی حکومتداری شهری معینیت شاروالی‌های اداره مستقل ارگان‌های محلی، مونسه حسن‌زاده. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۴ - ۸:۱۵
Background image

توزیع مواد خوراکه به نارنجی‌پوشان اداره شاروالی هرات از سوی یک نهاد خیریه

یک نهاد خیریه در شهر هرات به بیش از ۲۸۰ تن از نارنجی‌پوشان اداره شاروالی مواد خوراکه توزیع نمود.

سیدافغان افغان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی اداره شاروالی در جمع نارنجی‌پوشان این اداره،. . .

BACK TO NEWS