نشست معین شاروالی های اداره ارگان های محلی با مسئولان بخش های تخنیکی اداره شاروالی و مؤسسات همکار

heart_admin
شنبه ۱۳۹۹/۷/۲۶ - ۱۶:۴۰
Meeting of the Municipal Organizations with the officials of the technical departments of the Municipal Administration and partner organizations

محترم روح‌الله نیازی معین شاروالی‌های اداره مستقل ارگان‌های محلی کشور و غلام حضرت مشفق شاروال هرات در نشستی مشترک همراه با مسئولان بخش‌های تخنیکی اداره شاروالی و مؤسسات همکار با اداره شاروالی، پیرامون انسجام دهی و هماهنگی بهتر امور انکشافی در سطح شهر هرات گفتگو نمودند.

محترم روح‌الله نیازی معین شاروالی‌ها؛ هماهنگی درست و انسجام امور مشترک را ثمرۀ انکشاف معیاری و پیشرفت قابل قبول شهرها دانسته و از مسئولان تخنیکی اداره شاروالی و مؤسسات همکار با این اداره خواست تا در تمامی عرصه‌ها برای تطبیق پروژه‌های انکشافی گام بردارند.
آقای نیازی پروژه‌های بزرگ تطبیق شده در شهر هرات را که طی سال‌های اخیر برای رفع مشکلات شهروندان به پایۀ اکمال رسیده، قابل ملاحظه دانسته و آرزومند تداوم این تلاش‌ها و زحمات بیشتر از سوی هیئت رهبری و مسئولان اداره شاروالی در این عرصه گردید.

در ادامه غلام حضرت مشفق شاروال هرات زحمات مشترک مسئولان بخش‌های تخنیکی و مؤسسات همکار با اداره شاروالی را تأثیرگذار عنوان نموده و بر هماهنگی امور مشترک این بخش‌ها تأکید نمود.
شاروال هرات انکشاف معیاری، تطبیق درست و تأمین شفافیت را در عرصه‌های انکشافی و اجتماعی شهر از جمله اولویت‌های کاری یاد نموده و هیئت رهبری این اداره متعهد به خدمات‌رسانی شایسته به شهروندان خطاب نمود.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۸/۶ - ۱۱:۵۱
Background image

تیم فوتسال شاروالی هرات در مقابل مقام ولایت پیروز میدان گردید

تیم فوتسال شاروالی هرات در نخستین دیدارش در رقابت های جام ادارات دولتی در مقابل مقام ولایت به یک پیروزی پر گل دست یافت.

دو تیم فوتسال ادارۀ شاروالی هرات و مقام ولایت در چارچوب مرحله. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۵ - ۱۱:۳۴
Background image

افتتاح کار پروژۀ آسفالت اسپین ادی الی درب خوش از سوی شاروال هرات

کار پروژه آسفالت اسپین‌ادی الی درب خوش واقع در ناحیه دوم شهر از سوی غلام حضرت مشفق شاروال هرات با حضورداشت عبدالرحمن مولوی‌زاده معاون اول بورد مشورتی، رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی این. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۸/۵ - ۱۱:۶
Background image

افتتاح کار پروژۀ آسفالت حاشیۀ کارآباد الی پُسته نمبریک

کار پروژه آسفالت حاشیۀ کارآباد الی پُسته نمبر یک از سوی سید عبدالوحید زاهد قتالی والی ولایت هرات و غلام حضرت مشفق شاروال هرات با حضورداشت عبدالرحمن مولوی‌زاده معاون اول بورد مشورتی،. . .

BACK TO NEWS