باشندگان ناحیه ششم شهر مشکلات شان را با شاروال هرات در میان گذاشتند

heart_admin
شنبه ۱۳۹۹/۴/۷ - ۱۳:۴۵
Residents of the sixth district of the city shared their problems with the Herat municipality

باشندگان سمت غرب پارک ملکیار (ترقی) واقع در ناحیه ششم شهر در دیدار با غلام حضرت مشفق شاروال هرات پیرامون مشکلات موجوده بحث و گفتگو نمودند.

آنان در این دیدار از افزایش شکایات زیاد مبنی بر عدم رضایت از کارکرد وکیل گذر منطقه سخن گفته و خواهان دائر شدن انتخابات مجدد و انتخاب یک فرد شایسته در این منطقه شدند.

غلام حضرت مشفق شاروال هرات با بیان این مطلب که وکلای گذر بایستی همواره مشکل‌گشای امور محلی باشد، توجه به نیازهای باشندگان محل، دریافت معضلات اجتماعی و تشریک آن را با مسئولین اداره شاروالی از جمله وظایف اساسی وکلای گذر دانست.
شاروال هرات تصریح نمود که حل مشکلات عموم شهروندان در اولویت کار اداره شاروالی قرار داشته و این اداره با تمام توان برای خدمات‌رسانی شایسته که شهروندان مستحق آن اند، در خدمت است.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۹ - ۱۱:۵۹
Background image

روند خط اندازی چرخداران و بساطداران در بازار اسپین ادی شهر هرات

عبدالرحمن مولوی‌زاده معاون بورد مشورتی اداره شاروالی و عبدالرحیم مرادی مدیر عمومی تنظیم امور مارکت‌های این اداره به سلسله روند نظم‌دهی به امور شهری، مؤقتاً روند خط‌اندازی چرخداران و. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۳:۳۴
Background image

جریان سروی اماکن ناحیه چهارم شهر هرات

مسئولان برنامه حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات از همکاری همه‌جانبه ساکنان ناحیه چهارم شهر در قسمت پاسخ به پرسش‌های سرویران این برنامه قدردانی می‌کنند.
روند سروی طی روزهای آینده. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۲ - ۱۳:۱۲
Background image

آغاز روند سروی پلان بهسازی در ناحیه چهارم شهر هرات

غلام حضرت مشفق شاروال هرات، مسئولان آمریت ناحیه چهارم و برنامه "حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات" طی جلسه‌ای مشترک با وکلای گذر این ناحیه، از آغاز روند سروی اجتماعی و تخنیکی به‌منظور. . .

BACK TO NEWS