باشندگان شهرک جبرئیل مشکلات شان را با شاروال هرات شریک ساختند

heart_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۵ - ۱۴:۲۳
Residents of Jibril shared their problems with the mayor of Herat

باشندگان شهرک جبرئیل مربوط ناحیه سیزدهم شهر در دیدار با غلام حضرت مشفق شاروال هرات پیرامون برگزاری انتخابات اعضای بورد مشورتی بحث و گفتگو نمودند.

آنان در این دیدار بیان داشتند که در ترکیب انتخابات نمایندۀ این ساحه در بورد مشورتی اداره شاروالی دو نماینده آرای مساوی کسب نموده و خواهان انتخاب یک عضو تحصیل کرده و با استعداد براساس طرزالعمل بازتأسیس بورد مشورتی گردیدند.

غلام حضرت مشفق شاروال هرات با سمع گفته‌های باشندگان این شهرک، از شفافیت و اهمیت انتخابات شوراهای محلی، گذرها و اعضای بورد مشورتی سخن گفته و از بی‌طرفی کامل هیئت رهبری اداره شاروالی در این زمینه اطمینان داد.
شاروال هرات اظهار داشت که اداره شاروالی با بی‌طرفی کامل از باشندگان هر ناحیه خواهان دقت در انتخاب یک فرد با اصالت، علمیت و خدمت‌گذار گردیده است و شهروندان هستند که نمایندۀ محلات و گذرهای خویش را در بورد مشورتی انتخاب می‌نماید.

در اخیر شاروال هرات با ابراز باورمندی از تأمین شفافیت در انتخابات اعضای بورد مشورتی، بیان داشت که شفافیت حاکم دورۀ فعلی باعث استقبال مردمی شده است.

Residents of Jibril shared their problems with the mayor of Herat

 

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۵:۴۸
Background image

ارائه طرح پیشنهادی پلان بهسازی ناحیه چهارم شهر هرات به وکلای گذر، متنفذان، زنان و جوانان این ناحیه

طرح پیشنهادی پلان بهسازی ناحیه چهارم شهر از سوی مسئولان برنامه «حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات» با حضور داشت غلام حضرت مشفق شاروال هرات، دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات،. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۱۲:۵۹
Background image

بررسی طرح سرمایه گذاری خصوصی سازی تنظیف در شهر از جانب هیئت رهبری اداره شاروالی هرات

غلام حضرت مشفق شاروال هرات، معاون بورد مشورتی، رؤسای سه‌گانۀ "خدمات تخنیکی و مسلکی"، "حکومتداری شهری"، "عواید، محاسبه و امور اداری" و رئیس انجمن وکلای گذر طی نشستی با یکی از سرمایه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۱۲:۱۱
Background image

اعضای اتحادیه مراکز آموزشی مشکلات شان را با شاروال هرات شریک ساختند

اعضای اتحادیه مراکز آموزشی در دیدار با غلام حضرت مشفق شاروال هرات، پیرامون اخذ تخفیف در رابطه به محصول بیلبوردهای تبلیغاتی بحث و گفتگو نمودند.

آنان در این دیدار خواستار کاهش محصول. . .

BACK TO NEWS