آمادگی برای ایجاد پلان تساوی جنسیت و حمایت از جوانان در اداره شاروالی هرات

heart_admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۹ - ۹:۱۳
Preparations for the Gender Equality Plan and Youth Support in Herat Municipality

عبدالرحمن مولوی‌زاده معاون بورد مشورتی اداره شاروالی، منصور علیزی رئیس حکومتداری شهری و مسئولان دیگر این اداره در نشستی مشترک، پیرامون ایجاد پلان تساوی جنسیت و حمایت از جوانان در سال مالی (۱۴۰۰) بحث و تبادل نظر نمودند.

در این نشست؛ وضعیت زنان و جوانان در عرصه‌های مختلف (تصمیم‌گیری در سطح رهبری، موجودیت تسهیلات برای زنان، ظرفیت مدیریتی و تخنیکی، خدمات و زیربناها) منجمله در اداره شاروالی تحلیل و بررسی شده و راهکارهای عملی خود را برای بهبودی وضعیت زنان و جوانان شهر به‌خصوص در اداره شاروالی شریک ساختند.

عبدالرحمن مولوی‌زاده معاون بورد مشورتی اداره شاروالی با تأکید بر مشارکت بیشتر جوانان در سطح رهبری این اداره، ابراز امیدواری نمود که در طی سال‌های گذشته اداره شاروالی نقش جوانان را در برنامه‌ها، گفتمان‌ها، رقابت‌ها و امور مهم مدیریتی برجسته ساخته است.

همچنان منصور علیزی رئیس حکومتداری شهری شاروالی هرات ضمن بیان اینکه برای غنامندسازی این پلان در سال مالی (۱۴۰۰) مطابق به منابع در دسترس، بیشتر دقت صورت خواهد گرفت، بر فراهم‌آوری تسهیلات برای جوانان هرات به‌خصوص زنان، راه‌اندازی گفتمان‌های ملی، برگزاری مسابقات و رقابت‌های علمی، هنری و ورزشی و نیز ایجاد پُل‌های ارتباطی بین‌الولایتی برای تبادل تجربیات فرهنگی، اقتصادی و انکشافی تأکید نمود.

گفتنی‌ست که سالانه اداره شاروالی با در نظرداشت بودجه؛ پلان جنسیت و جوانان را برای حمایت هرچه بیشتر از جوانان روی دست می‌گیرد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۰:۵
Background image

دومین روز کنفرانس فرهنگ شهرنشینی؛ بررسی ناهنجاری های فرهنگی و نقش اعضای بورد مشورتی، جامعه مدنی، رسانه‌ها، مراکز تحصیلاتی، علما و وکلای گذر در این راستا

دومین روز کنفرانس فرهنگ شهرنشینی با حضورداشت معاونین و اعضای بورد مشورتی، جامعه مدنی، رسانه‌ها، مراکز تحصیلاتی، علما و وکلای گذر تحت عنوان بررسی ناهنجاری‌های فرهنگی و نقش آن‌ها برای. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۷:۵۸
Background image

کنفرانس فرهنگ شهرنشینی به منظور تقویت آن در هرات برگزار گردید

کنفرانس فرهنگ شهرنشینی تحت عنوان رقابت طرح برتر تقویت فرهنگ شهرنشینی، با حضورداشت محمدنصیر حمیدی رئیس عمومی حکومتداری شهری معینیت شاروالی‌های اداره مستقل ارگان‌های محلی، مونسه حسن‌زاده. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۴ - ۸:۱۵
Background image

توزیع مواد خوراکه به نارنجی‌پوشان اداره شاروالی هرات از سوی یک نهاد خیریه

یک نهاد خیریه در شهر هرات به بیش از ۲۸۰ تن از نارنجی‌پوشان اداره شاروالی مواد خوراکه توزیع نمود.

سیدافغان افغان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی اداره شاروالی در جمع نارنجی‌پوشان این اداره،. . .

BACK TO NEWS