آغاز روند پاک سازی سدمعابر پیاده روها در بازارهای مزدحم شهر

Anonymous (not verified)
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۱:۱۰

محمد نعیم بهیر معاون اداره شاروالی هرات همراه با سیدافغان افغان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی، عبدالرحیم مرادی و سیدمبین سادات مسئولان مدیریت‌های واحد انظباط شهری و تنظیم امور مارکت‌ها، از پاک‌سازی سدمعابر مسیرهای جادۀ بهزاد، لیسۀ مهری هروی الی اخیر بدیل منارها، جادۀ عیدگاه، جادۀ غزنوی (دوا فروشان) و قسمتی از ساحۀ درب ملک سخن گفتند.

در این اقدام هرآن وسایل و اجناسی که از سوی مالکان فروشگاه‌ها، دکاکین، مارکت‌ها و دیگر تأسیسات عامه به‌طور غیرقانونی در پیاده‌روها انباشته شده بود، جمع‌آوری شده و به آنان هشدار داده شد تا منبعد وسایل و اجناس خود را در ملکیت عامه که همانا پیاده‌رو جاده‌های شهر باشد، نگذارند و مانع عبور و مرور شهروندان نگردند.

معاون ادارۀ شاروالی هرات با بیان این مطلب که ایجاد سدمعابر، گذاشتن وسایل و نصب هرگونه کتاره در پیاده‌روها به معنی غصب ملکیت عامه بوده، اظهار می‌دارد که از منظر قانون، افرادی که به چنین اعمال دست می‌زنند، متخلف هستند و شاروالی هرات برای برقراری نظم سرتاسری در شهر، با افراد متخلف برخورد جدی می‌نماید.
آقای بهیر اکیداً از مالکان فروشگاه‌ها، دکاکین و مسئولان بانک‌ها و دیگر تأسیسات خصوصی در این ساحات و اماکن دیگر شهر خواستار پاک‌سازی سدمعابر مقابل ملکیت‌هاشان گردیده که در غیرآن، این اداره با تأسی از جلوگیری از غصب ملکیت عامه، با هرگونه متخلف برخورد کاملاً قانونی خواهد نمود.

گفتنی‌ست که چندی پیش اداره شاروالی هرات در یک اطلاعیۀ سرتاسری و نشست‌های جداگانه از تمامی مالکان و مسئولین تأسیسات عامه خواهان پاک‌سازی سدمعابر گردیده بود.

نویسنده: محمدیونس احمدی مسئول مطبوعات

Beginning of the process of clearing the sidewalks in the crowded markets of the city

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۴۰۳/۱/۵ - ۸:۲۲
Background image

معرفی و آغاز به کار رئیس جدید حکومت داری شهری به همکارانش از سوی شاروال هرات و هیئت همراه اش

مولوی عبدالاحد خیرخواه به حیث رئیس جدید حکومت داری شهری شاروالی هرات از سوی الحاج ملا نعمت الله حسن صاحب شاروال هرات، مولوی جلال الدین حقدوست معاون شاروالی و شماری دیگر از مسئولان بخش. . .

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۹:۲۸
Background image

افتتاح آغاز کار اعمار ملکیت‌های ۶، ۷ و ۸ ریاست شاروالی هرات واقع در جاده جنوبی مسجد جامع بزرگ هرات

کار پروژه اعمار ملکیت‌های ۶، ۷ و ۸ ریاست شاروالی هرات در جاده جنوبی مسجد جامع بزرگ شهر به هزینه بیش از ۳۲ میلیون افغانی از بودجه ذخیروی شاروالی از سوی  الحاج ملا نعمت الله حسن صاحب. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۴ - ۱۲:۵
Background image

تطبیق پلان عملیاتی کمیسیون نظم شهری در ساحات مختلف شهر

باحضورداشت مسئولان و پرسنل تنظیم و امور مارکت‌ها، پولیس واحد انضباط شهری، مدیریت عمومی ترافیک سد معابر ساحات پل کارآباد، نمبریک، تانک مرکز و سرک جکان به گونه کامل پاکسازی گردید.

گفتنیس. . .

BACK TO NEWS