آغاز روند پاک سازی سدمعابر پیاده روها در بازارهای مزدحم شهر

Anonymous (not verified)
دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۱:۱۰

محمد نعیم بهیر معاون اداره شاروالی هرات همراه با سیدافغان افغان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی، عبدالرحیم مرادی و سیدمبین سادات مسئولان مدیریت‌های واحد انظباط شهری و تنظیم امور مارکت‌ها، از پاک‌سازی سدمعابر مسیرهای جادۀ بهزاد، لیسۀ مهری هروی الی اخیر بدیل منارها، جادۀ عیدگاه، جادۀ غزنوی (دوا فروشان) و قسمتی از ساحۀ درب ملک سخن گفتند.

در این اقدام هرآن وسایل و اجناسی که از سوی مالکان فروشگاه‌ها، دکاکین، مارکت‌ها و دیگر تأسیسات عامه به‌طور غیرقانونی در پیاده‌روها انباشته شده بود، جمع‌آوری شده و به آنان هشدار داده شد تا منبعد وسایل و اجناس خود را در ملکیت عامه که همانا پیاده‌رو جاده‌های شهر باشد، نگذارند و مانع عبور و مرور شهروندان نگردند.

معاون ادارۀ شاروالی هرات با بیان این مطلب که ایجاد سدمعابر، گذاشتن وسایل و نصب هرگونه کتاره در پیاده‌روها به معنی غصب ملکیت عامه بوده، اظهار می‌دارد که از منظر قانون، افرادی که به چنین اعمال دست می‌زنند، متخلف هستند و شاروالی هرات برای برقراری نظم سرتاسری در شهر، با افراد متخلف برخورد جدی می‌نماید.
آقای بهیر اکیداً از مالکان فروشگاه‌ها، دکاکین و مسئولان بانک‌ها و دیگر تأسیسات خصوصی در این ساحات و اماکن دیگر شهر خواستار پاک‌سازی سدمعابر مقابل ملکیت‌هاشان گردیده که در غیرآن، این اداره با تأسی از جلوگیری از غصب ملکیت عامه، با هرگونه متخلف برخورد کاملاً قانونی خواهد نمود.

گفتنی‌ست که چندی پیش اداره شاروالی هرات در یک اطلاعیۀ سرتاسری و نشست‌های جداگانه از تمامی مالکان و مسئولین تأسیسات عامه خواهان پاک‌سازی سدمعابر گردیده بود.

نویسنده: محمدیونس احمدی مسئول مطبوعات

Beginning of the process of clearing the sidewalks in the crowded markets of the city

 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۱:۱۰
Background image

آغاز روند پاک سازی سدمعابر پیاده روها در بازارهای مزدحم شهر

محمد نعیم بهیر معاون اداره شاروالی هرات همراه با سیدافغان افغان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی، عبدالرحیم مرادی و سیدمبین سادات مسئولان مدیریت‌های واحد انظباط شهری و تنظیم امور مارکت‌ها، از. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۰:۴۴
Background image

شاروالی هرات از خدمات امید حقجو سپاسگذاری نمود

در اقدامی فرهنگی؛ امید حقجو گلرانی با شعار "هر کدام ما شاروال شهر خود هستیم"، چوک درب ملک را بهسازی نموده است و با رنگ‌آمیزی طرح‌هایی برای حمایت از معلولین، هنر خود را به نمایش گذاشت.

. . .
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۳:۵۷
Background image

ویدئو کنفرانس اشتراک گذاری مشکلات تخنیکی و اداری برنامۀ مدیریت مالی یکپارچۀ الکترونیک (IFMS)

مسئولان آمریت‌های نواحی شهری و انکشاف سیستم‌های مالی ریاست عواید، محاسبه و امور اداری، طی ویدئو کنفرانسی مشترک با محمدامین توخی رئیس عمومی عواید، محاسبه و امور اداری معینیت شاروالی‌های. . .

BACK TO NEWS