آغاز روند سروی پلان بهسازی در ناحیه چهارم شهر هرات

heart_admin
پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۲ - ۱۳:۱۲
The process of improving the improvement plan in the fourth district of Herat city has started

غلام حضرت مشفق شاروال هرات، مسئولان آمریت ناحیه چهارم و برنامه "حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات" طی جلسه‌ای مشترک با وکلای گذر این ناحیه، از آغاز روند سروی اجتماعی و تخنیکی به‌منظور ایجاد پلان بهسازی نواحی شهری سخن گفتند.

شاروال هرات ایجاد پلان بهسازی شهر هرات را یکی از با اهمیت‌ترین برنامه‌های آینده نگر اداره شاروالی یاد نموده و اظهار امیدواری نمود که با ترتیب و تهیه این پلان جامع، تمامی نیازمندی‌های اساسی و بنیادی برای انکشاف معیاری شهر هرات مشخص می‌شوند تا در طی سال‌های آینده اداره شاروالی هرات همراه با مؤسسات همکار پروژه‌های بزرگی را به‌خاطر رفع چالش‌های شهری روی دست گیرند.
آقای مشفق در این نشست با بیان این مطلب که شهر هرات به یک پلان جامع برای انکشاف معیاری ضرورت دارد؛ نقش وکلای گذر را برای ترتیب واقع بینانه‌ی معلومات ساحوی مهم دانسته و از وکلای گذر خواست تا به‌خاطر آبادانی شهرشان در راستای ترتیب و تهیه این پلان از هیچ تلاشی دریغ نورزند.

همچنین انجینیر جاوید سجاد مدیر برنامه "حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات" نوید داد که با تکمیل شدن این پلان، بستر مناسب برای اجرایی شدن پروژه‌های بزرگ انکشافی و اقتصادی آماده می‌شوند تا در چهره شهر هرات تغییرات مثبت دیده شود.
مدیر برنامه "حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات" تصریح نمود که ۳ تیم از متخصصین شهری جهت سروی کامل مناطق نواحی شهری اعزام می‌گردند و بایستی وکلای گذر برای تسریع روند سروی و اکمال آن همکاری همه جانبه نمایند.

در همین حال وکلای گذر ناحیه چهارم شهر ضمن اعلام حمایت و همکاری برای ایجاد پلان بهسازی این ناحیه، از آغاز این روند استقبال نموده و زحمات هیئت رهبری اداره شاروالی هرات را در راستای آبادانی و انکشاف شهر قابل قدر عنوان نمودند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۱ - ۱۵:۱۳
Background image

خواست اعضای نهادهای جامعه مدنی برای برگزاری انتخابات مجدد نمایندۀ این نهادها در بورد مشورتی

اعضای نهادهای جامعه مدنی (شبکه جامعه مدنی، بنیاد هماهنگی جامعه مدنی و گروه کاری جامعه مدنی) در دیدار با غلام حضرت مشفق شاروال هرات و منصور علیزی رئیس حکومتداری شهری، پیرامون اعتراضیۀ. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۶/۳۱ - ۱۰:۴۲
Background image

باشندگان ناحیه پنجم شهر مشکلات شان را با شاروال هرات شریک ساختند

باشندگان کوچه احمدولید شهید واقع در ناحیه پنجم شهر در دیدار با غلام حضرت مشفق شاروال هرات، از مشکلاتی عدم موجودیت کانال برای خروج آب‌های فاضلاب خانه‌های مسکونی این کوچه و نیز نیاز مردم. . .

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۵:۴۸
Background image

ارائه طرح پیشنهادی پلان بهسازی ناحیه چهارم شهر هرات به وکلای گذر، متنفذان، زنان و جوانان این ناحیه

طرح پیشنهادی پلان بهسازی ناحیه چهارم شهر از سوی مسئولان برنامه «حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات» با حضور داشت غلام حضرت مشفق شاروال هرات، دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات،. . .

BACK TO NEWS