ویدئو کنفرانس اشتراک گذاری مشکلات تخنیکی و اداری برنامۀ مدیریت مالی یکپارچۀ الکترونیک (IFMS)

Anonymous (not verified)
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۳:۵۷
Video Conference on Sharing Technical and Administrative Problems of the Integrated financial management system (IFMS)

مسئولان آمریت‌های نواحی شهری و انکشاف سیستم‌های مالی ریاست عواید، محاسبه و امور اداری، طی ویدئو کنفرانسی مشترک با محمدامین توخی رئیس عمومی عواید، محاسبه و امور اداری معینیت شاروالی‌های ادارۀ مستقل ارگان‌های محلی و هیئت همراه وی پیرامون بررسی چالش‌های تخنیکی و اداری سیستم مالی یکپارچۀ الکترونیکی (IFMS) بحث و گفتگو نمودند.

در این نشست؛ آمرین نواحی شهری ادارۀ شاروالی هرات مشکلات تخنیکی و اداری این سیستم را با ریاست عواید، محاسبه و امور اداری معینیت شاروالی‌های ادارۀ مستقل ارگان‌های محلی شریک ساخته و خواهان رفع کاستی‌ها و برطرف ساختن چالش‌های فراروی بخش‌های عایداتی گردیدند.

در همین حال رئیس عمومی عواید، محاسبه و امور اداری معینیت شاروالی‌ها با دریافت این چالش‌ها، وعده داد تا برای جلوگیری از سکتگی در راستای جمع‌آوری عواید و راه‌اندازی سرتاسری این سیستم در نواحی پانزده‌گانه، مشکلات تخنیکی و اداری آنرا از طریق معینیت شاروالی‌ها حل نماید.

Video Conference on Sharing Technical and Administrative Problems of the Integrated Electronic Financial Management Program (IFMS)

 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۱:۱۰
Background image

آغاز روند پاک سازی سدمعابر پیاده روها در بازارهای مزدحم شهر

محمد نعیم بهیر معاون اداره شاروالی هرات همراه با سیدافغان افغان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی، عبدالرحیم مرادی و سیدمبین سادات مسئولان مدیریت‌های واحد انظباط شهری و تنظیم امور مارکت‌ها، از. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۰:۴۴
Background image

شاروالی هرات از خدمات امید حقجو سپاسگذاری نمود

در اقدامی فرهنگی؛ امید حقجو گلرانی با شعار "هر کدام ما شاروال شهر خود هستیم"، چوک درب ملک را بهسازی نموده است و با رنگ‌آمیزی طرح‌هایی برای حمایت از معلولین، هنر خود را به نمایش گذاشت.

. . .
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۳:۵۷
Background image

ویدئو کنفرانس اشتراک گذاری مشکلات تخنیکی و اداری برنامۀ مدیریت مالی یکپارچۀ الکترونیک (IFMS)

مسئولان آمریت‌های نواحی شهری و انکشاف سیستم‌های مالی ریاست عواید، محاسبه و امور اداری، طی ویدئو کنفرانسی مشترک با محمدامین توخی رئیس عمومی عواید، محاسبه و امور اداری معینیت شاروالی‌های. . .

BACK TO NEWS