همکاری تخنیکی برنامه "شهر برای همه" با اداره شاروالی برای انتقال زباله ها از چهار ناحیه شهر هرات

heart_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۵ - ۱۱:۲۸
Technical Cooperation of the "City for All" Program with the Municipal Administration for the Transfer of Garbage from Four Areas of Herat City

مسئولان برنامه "شهر برای همه - CFA" در دیدار با غلام حضرت مشفق شاروال هرات پیرامون گزارش پیشرفت‌های کاری این برنامه را ارائه دادند.

در این دیدار آنان از همکاری با تنظیف اداره شاروالی برای انتقال ۲۹۰۰ متر مکعب زباله از چهار ناحیه بزرگ شهر سخن گفتند و قرار شد پس از جمع‌آوری زباله‌ها از ساحات شهری، کانال‌ها، بروق‌ها و جویچه‌ها، برنامه "شهر برای همه - CFA" این زباله‌ها را به بیرون شهر انتقال دهد.
همچنان مسئولان این برنامه اظهار داشتند که "شهر برای همه - CFA" برای استفادۀ مطلوب از سرویس‌های بهداشتی، سه باب سرویس بهداشتی که در تخت سفر و چوک سینمای واقع می‌باشند، را ترمیم نماید.

غلام حضرت مشفق شاروال هرات با سمع گزارش کاری برنامه "شهر برای همه - CFA"، از همکاری آن در قسمت انتقال زباله‌ها به بیرون از شهر ابراز خرسندی کرده و این اقدام مشترک (تنظیف شاروالی و برنامه CFA) را در کوتاه مدت مفید دانست.
شاروال هرات همچنان از مسئولان این برنامه خواست تا در قسمت تجهیز امکانات بخش تنظیف این اداره همکاری نمایند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۱۲:۵۹
Background image

بررسی طرح سرمایه گذاری خصوصی سازی تنظیف در شهر از جانب هیئت رهبری اداره شاروالی هرات

غلام حضرت مشفق شاروال هرات، معاون بورد مشورتی، رؤسای سه‌گانۀ "خدمات تخنیکی و مسلکی"، "حکومتداری شهری"، "عواید، محاسبه و امور اداری" و رئیس انجمن وکلای گذر طی نشستی با یکی از سرمایه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۱۲:۱۱
Background image

اعضای اتحادیه مراکز آموزشی مشکلات شان را با شاروال هرات شریک ساختند

اعضای اتحادیه مراکز آموزشی در دیدار با غلام حضرت مشفق شاروال هرات، پیرامون اخذ تخفیف در رابطه به محصول بیلبوردهای تبلیغاتی بحث و گفتگو نمودند.

آنان در این دیدار خواستار کاهش محصول. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۶ - ۱۶:۱۳
Background image

افتتاح چهارمین دور فعالیت بورد مشورتی اداره شاروالی هرات

چهارمین دور فعالیت بورد مشورتی اداره شاروالی هرات طی محفلی با حضورداشت غلام حضرت مشفق شاروال هرات و رئیس بورد مشورتی، عبدالرحیم صالحی نماینده مردم در شورای ولایتی، منصور علیزی رئیس. . .

BACK TO NEWS