معاون ادارۀ شاروالی هرات: همگام با اتاق اصناف و پیشه وران برای نظم دهی به اهل کسبه پیش خواهیم رفت

heart_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۱۰/۳۰ - ۱۳:۵۲
Deputy of Herat Municipality: We will go along with the Chamber of Guilds and Tradesmen to regulate the merchants

محمدنعیم بهیر معاون اداره شاروالی هرات همراه با سیدافغان افغان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی، مسئولان مدیریت‌های واحد انظباط شهری و تنظیم امور مارکت‌ها در نشستی با هیئت مدیرۀ اتاق اصناف و پیشه‌وران، پیرامون چگونگی عملکرد مشترک در جهت بهبود وضعیت نظم‌دهی به امور اصناف شهر بحث و گفتگو نمودند.

معاون اداره شاروالی هرات هدف ازین نشست مشترک را بهبود بخشیدن به نظم شهر دانسته و تلاش مشترک برای برقراری نظم پایدار را یک ضرورت عنوان نمود.
آقای بهیر از افزایش روزافزون شهروندان در رابطه به بی‌نظمی حاکم و مسدود شدن شماری از پیاده‌روهای بازارها از سوی دکانداران یادآور شده و خواهان هماهنگی و کار مشترک وکلای اصناف با واحد انظباط شهری برای پایان دادن به این معضل اجتماعی گردید.

اعضای صنوف مختلف اتاق اصناف و پیشه‌وران با استقبال از عملکرد اداره شاروالی در راستای پاک‌سازی سدمعابر پیاده‌روها؛ احترام به قوانین نافذۀ کشور و رعایت آنرا یک اصل مهم در حقوق کار دانستند.
آنان با اعلام همکاری متقابل در این راستا، اظهار داشتندکه هر یک از وکلای اصناف در بخش خود، مشترکاً در ترکیب واحد انظباط شهری برای نظم‌دهی به امور بازارها تلاش خواهند کرد.

گفتنی‌ست که پس از نشر اطلاعیۀ سرتاسری اداره شاروالی هرات مبنی بر پاک‌سازی سدمعابر پیاده‌روهای مقابل تأسیسات عامه و نیز دکاکین شهر؛ اداره شاروالی مطابق به فیصله‌های میثاق امنیتی با هرگونه تخلف برخورد قانونمندانه و قاطعانه می‌نماید و جداً به تمامی اصناف و اهل کسبه در این زمینه تذکر داده شده است.

Deputy of Herat Municipality: We will go along with the Chamber of Guilds and Tradesmen to regulate the merchants

 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۱:۱۰
Background image

آغاز روند پاک سازی سدمعابر پیاده روها در بازارهای مزدحم شهر

محمد نعیم بهیر معاون اداره شاروالی هرات همراه با سیدافغان افغان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی، عبدالرحیم مرادی و سیدمبین سادات مسئولان مدیریت‌های واحد انظباط شهری و تنظیم امور مارکت‌ها، از. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۰:۴۴
Background image

شاروالی هرات از خدمات امید حقجو سپاسگذاری نمود

در اقدامی فرهنگی؛ امید حقجو گلرانی با شعار "هر کدام ما شاروال شهر خود هستیم"، چوک درب ملک را بهسازی نموده است و با رنگ‌آمیزی طرح‌هایی برای حمایت از معلولین، هنر خود را به نمایش گذاشت.

. . .
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۳:۵۷
Background image

ویدئو کنفرانس اشتراک گذاری مشکلات تخنیکی و اداری برنامۀ مدیریت مالی یکپارچۀ الکترونیک (IFMS)

مسئولان آمریت‌های نواحی شهری و انکشاف سیستم‌های مالی ریاست عواید، محاسبه و امور اداری، طی ویدئو کنفرانسی مشترک با محمدامین توخی رئیس عمومی عواید، محاسبه و امور اداری معینیت شاروالی‌های. . .

BACK TO NEWS