شاروال هرات: بستر مناسب برای تطبیق پروژه های کلان بانک جهانی در هرات مساعد میگردد

heart_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۵ - ۱۳:۲۱
Herat Mayor: A suitable platform for the implementation of World Bank macro projects in Herat

کارشناسان تخنیکی و مالی دفتر مرکزی برنامۀ سرمایه‌گذاری شهری (City Investment Projects) در نشستی با غلام حضرت مشفق شاروال هرات پیرامون جلب همکاری و حمایت اداره شاروالی برای تأمین بستر مناسب در حصۀ تطبیق پروژه‌های بزرگ انکشافی بحث و گفتگو نمودند.

آنان در این دیدار از تمرکز و تلاش‌های مشترک هیئت رهبری اداره شاروالی برای فراهم‌آوری سهولت‌های لازم در حصۀ تطبیق پروژه‌های انکشافی کنونی ابراز کنونی نموده و خواهان تداوم این روحیه همکاری گردیدند.

در همین حال غلام حضرت مشفق شاروال هرات از تمرکز و علاقه‌مندی اداره شاروالی و شهروندان برای آبادانی و پیشرفت شهر سخن گفته و تأکید ورزید که مسئولین اداره شاروالی برای برآورده شدن این آرمان از هیچ تلاشی شانه خالی نخواهند کرد.
شاروال هرات اطمینان داد که این اداره بستر مناسب و همکاری متقابل مردم را در امر تطبیق پروژه‌های زیربنایی آماده نموده و شهروندان هرات از هر اقدام مثبت استقبال می‌نمایند.

در اخیر کارشناسان تخنیکی و مالی دفتر مرکزی برنامۀ سرمایه‌گذاری شهری (CIP) ابراز امیدواری نمودند که با کار مشترک، در آینده تغییرات مثبتی در سیمای شهر هرات رونما خواهد شد.

تازه ترین اخبار

شنبه ۱۳۹۹/۶/۲۹ - ۱۵:۴۸
Background image

ارائه طرح پیشنهادی پلان بهسازی ناحیه چهارم شهر هرات به وکلای گذر، متنفذان، زنان و جوانان این ناحیه

طرح پیشنهادی پلان بهسازی ناحیه چهارم شهر از سوی مسئولان برنامه «حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات» با حضور داشت غلام حضرت مشفق شاروال هرات، دکتور عبدالله فایز رئیس پوهنتون هرات،. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۱۲:۵۹
Background image

بررسی طرح سرمایه گذاری خصوصی سازی تنظیف در شهر از جانب هیئت رهبری اداره شاروالی هرات

غلام حضرت مشفق شاروال هرات، معاون بورد مشورتی، رؤسای سه‌گانۀ "خدمات تخنیکی و مسلکی"، "حکومتداری شهری"، "عواید، محاسبه و امور اداری" و رئیس انجمن وکلای گذر طی نشستی با یکی از سرمایه. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۶/۲۷ - ۱۲:۱۱
Background image

اعضای اتحادیه مراکز آموزشی مشکلات شان را با شاروال هرات شریک ساختند

اعضای اتحادیه مراکز آموزشی در دیدار با غلام حضرت مشفق شاروال هرات، پیرامون اخذ تخفیف در رابطه به محصول بیلبوردهای تبلیغاتی بحث و گفتگو نمودند.

آنان در این دیدار خواستار کاهش محصول. . .

BACK TO NEWS