سه پروژه عمرانی و انکشافی شاروالی هرات در ناحیه دوازدهم شهر به بهره‌برداری رسید

heart_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۲۰ - ۱۱:۴۷
سه پروژه عمرانی و انکشافی شاروالی هرات در ناحیه دوازدهم شهر به بهره‌برداری رسید

سه پروژه عمرانی و انکشافی شاروالی هرات در قالب برنامه ملی میثاق شهروندی (آسفالت، کانکریت‌ریزی جاده و اعمار کانال‌های آبرو) در ناحیه دوازدهم شهر از سوی مینا نادری معاون و سرپرست اداره شاروالی به بهره‌برداری رسید.
این پروژه‌ها شامل آسفالت و کانکریت‌ریزی بیش از ۳۸۸۰ متر جاده‌ها و کوچه‌ها و ۲۸۵۰ متر اعمار کانال‌های آبرو بوده که به ارزش مجموعی نزدیک به ۲۰ میلیون افغانی همراه با سهم مردمی در شوراهای محلی مولانا عبدالرحمن جامی، معرفت و صداقت واقع در ناحیه دوازدهم شهر تطبیق گردیده است.
معاون شاروالی هرات با ابراز امتنان از مشارکت فعالانه مردم در انکشاف و بهسازی محلات‌شان، خواهان تداوم سهم‌گیری باشندگان هرات در امر پیشرفت شهر شد.
خانم نادری نقش شهروندان را در حصۀ پیشرفت شهر مهم و الزامی عنوان نموده و اظهار داشت که با تطبیق این پروژه‌ها بیش از ۱۰ هزار خانواده مستفید گردیده‌اند.
همچنین هیئت رهبری شاروالی هرات کاهش مشکلات محیطی، آبادانی، پیشرفت و توسعه محلات نواحی شهری را وابسته به سهم‌گیری و مشارکت فعالانه شهروندان می‌دانند.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۱:۱۰
Background image

آغاز روند پاک سازی سدمعابر پیاده روها در بازارهای مزدحم شهر

محمد نعیم بهیر معاون اداره شاروالی هرات همراه با سیدافغان افغان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی، عبدالرحیم مرادی و سیدمبین سادات مسئولان مدیریت‌های واحد انظباط شهری و تنظیم امور مارکت‌ها، از. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۰:۴۴
Background image

شاروالی هرات از خدمات امید حقجو سپاسگذاری نمود

در اقدامی فرهنگی؛ امید حقجو گلرانی با شعار "هر کدام ما شاروال شهر خود هستیم"، چوک درب ملک را بهسازی نموده است و با رنگ‌آمیزی طرح‌هایی برای حمایت از معلولین، هنر خود را به نمایش گذاشت.

. . .
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۳:۵۷
Background image

ویدئو کنفرانس اشتراک گذاری مشکلات تخنیکی و اداری برنامۀ مدیریت مالی یکپارچۀ الکترونیک (IFMS)

مسئولان آمریت‌های نواحی شهری و انکشاف سیستم‌های مالی ریاست عواید، محاسبه و امور اداری، طی ویدئو کنفرانسی مشترک با محمدامین توخی رئیس عمومی عواید، محاسبه و امور اداری معینیت شاروالی‌های. . .

BACK TO NEWS