سه پروژه عمرانی و انکشافی شاروالی هرات در ناحیه دوازدهم شهر به بهره‌برداری رسید

Anonymous (not verified)
چهارشنبه ۱۳۹۸/۹/۲۰ - ۱۱:۴۷
سه پروژه عمرانی و انکشافی شاروالی هرات در ناحیه دوازدهم شهر به بهره‌برداری رسید

سه پروژه عمرانی و انکشافی شاروالی هرات در قالب برنامه ملی میثاق شهروندی (آسفالت، کانکریت‌ریزی جاده و اعمار کانال‌های آبرو) در ناحیه دوازدهم شهر از سوی مینا نادری معاون و سرپرست اداره شاروالی به بهره‌برداری رسید.
این پروژه‌ها شامل آسفالت و کانکریت‌ریزی بیش از ۳۸۸۰ متر جاده‌ها و کوچه‌ها و ۲۸۵۰ متر اعمار کانال‌های آبرو بوده که به ارزش مجموعی نزدیک به ۲۰ میلیون افغانی همراه با سهم مردمی در شوراهای محلی مولانا عبدالرحمن جامی، معرفت و صداقت واقع در ناحیه دوازدهم شهر تطبیق گردیده است.
معاون شاروالی هرات با ابراز امتنان از مشارکت فعالانه مردم در انکشاف و بهسازی محلات‌شان، خواهان تداوم سهم‌گیری باشندگان هرات در امر پیشرفت شهر شد.
خانم نادری نقش شهروندان را در حصۀ پیشرفت شهر مهم و الزامی عنوان نموده و اظهار داشت که با تطبیق این پروژه‌ها بیش از ۱۰ هزار خانواده مستفید گردیده‌اند.
همچنین هیئت رهبری شاروالی هرات کاهش مشکلات محیطی، آبادانی، پیشرفت و توسعه محلات نواحی شهری را وابسته به سهم‌گیری و مشارکت فعالانه شهروندان می‌دانند.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۹:۲۸
Background image

افتتاح آغاز کار اعمار ملکیت‌های ۶، ۷ و ۸ ریاست شاروالی هرات واقع در جاده جنوبی مسجد جامع بزرگ هرات

کار پروژه اعمار ملکیت‌های ۶، ۷ و ۸ ریاست شاروالی هرات در جاده جنوبی مسجد جامع بزرگ شهر به هزینه بیش از ۳۲ میلیون افغانی از بودجه ذخیروی شاروالی از سوی  الحاج ملا نعمت الله حسن صاحب. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۴ - ۱۲:۵
Background image

تطبیق پلان عملیاتی کمیسیون نظم شهری در ساحات مختلف شهر

باحضورداشت مسئولان و پرسنل تنظیم و امور مارکت‌ها، پولیس واحد انضباط شهری، مدیریت عمومی ترافیک سد معابر ساحات پل کارآباد، نمبریک، تانک مرکز و سرک جکان به گونه کامل پاکسازی گردید.

گفتنیس. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۴ - ۱۱:۳۰
Background image

پاکسازی سد معابر ساحات پای حصار، درب ملک و خواجه کله از سوی اداره شاروالی هرات

پرسنل پولیس واحد انضباط شهری و تنظیم و امور مارکت های شاروالی هرات به سلسله پاکسازی سد معابر ساحات مزدحم شهر اینبار سد معابر ساحات پای حصار، درب ملک و خواجه کله را پاکسازی نموده و توصیه. . .

BACK TO NEWS