روند شبانه جمع‌آوری سدمعابر و چرخداران بی‌نظم در سطح شهر آغاز شد

Anonymous (not verified)
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۵ - ۸:۱۹
روند شبانه جمع‌آوری سدمعابر و چرخداران بی‌نظم در سطح شهر آغاز شد

روند جمع‌آوری چرخداران و سدمعابر از قبیل ریگ، خشت و مصالح ساختمانی از طرف شب با حضور داشت غلام حضرت مشفق شاروال هرات، رئیس و مسئولان ریاست خدمات تخنیکی و سکتوری این اداره آغاز گردید.
شاروال هرات ضمن بیان اینکه ایجاد سدمعبر در جاده‌ها و پیاده‌روهای داخل شهری خلاف قانون و موازین شهری‌ست، تأکید ورزید که اداره شاروالی در راستای برقراری نظم ایده‌آل و همه شمول، با هرگونه بی‌نظمی با جدیت و قاطعیت برخورد می‌نماید.
آقای مشفق با ذکر افزایش شکایات شهروندان، تصریح نمود که خیابان‌ها و جاده‌های شهری جایی برای انبار کردن مصالح ساختمانی نیست و هر فردی که کار ساختمانی شروع می‌کند، ضمن اخذ نقشه قانونی، مصالح و وسایل ساختمانی خود را باید در داخل منزل خود نگهداری کند.
گفتنی‌ست که پس از فیصله هیئت رهبری شاروالی هرات مبنی بر نظم‌دهی به امور شهری و جلوگیری از هرگونه بی‌نظمی در شهر، اداره شاروالی چرخداران، بساط‌داران و دستفروشان ساحات مختلف شهری را نظم داده، چرخ‌ها و بساط‌های بی‌نظم را جمع‌آوری کرده و چهرۀ آشُفته‌ی شهر را تغییر داده است و نیز این اداره توانسته نظم و انسجام نسبی را در سطح شهر حاکم بسازد.
با این همه؛ هیئت رهبری شاروالی هرات از عموم شهروندان می‌خواهد تا در راستای نظم‌دهی به امور شهری به رعایت قانون بپردازند. این اداره با جدیت و قاطعیت با هرگونه بی‌نظمی و امور خلاف قانون برخورد نموده و متخلفین را مورد پیگرد قانونی قرار می‌دهد.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۹:۲۸
Background image

افتتاح آغاز کار اعمار ملکیت‌های ۶، ۷ و ۸ ریاست شاروالی هرات واقع در جاده جنوبی مسجد جامع بزرگ هرات

کار پروژه اعمار ملکیت‌های ۶، ۷ و ۸ ریاست شاروالی هرات در جاده جنوبی مسجد جامع بزرگ شهر به هزینه بیش از ۳۲ میلیون افغانی از بودجه ذخیروی شاروالی از سوی  الحاج ملا نعمت الله حسن صاحب. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۴ - ۱۲:۵
Background image

تطبیق پلان عملیاتی کمیسیون نظم شهری در ساحات مختلف شهر

باحضورداشت مسئولان و پرسنل تنظیم و امور مارکت‌ها، پولیس واحد انضباط شهری، مدیریت عمومی ترافیک سد معابر ساحات پل کارآباد، نمبریک، تانک مرکز و سرک جکان به گونه کامل پاکسازی گردید.

گفتنیس. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۴ - ۱۱:۳۰
Background image

پاکسازی سد معابر ساحات پای حصار، درب ملک و خواجه کله از سوی اداره شاروالی هرات

پرسنل پولیس واحد انضباط شهری و تنظیم و امور مارکت های شاروالی هرات به سلسله پاکسازی سد معابر ساحات مزدحم شهر اینبار سد معابر ساحات پای حصار، درب ملک و خواجه کله را پاکسازی نموده و توصیه. . .

BACK TO NEWS