روند شبانه جمع‌آوری سدمعابر و چرخداران بی‌نظم در سطح شهر آغاز شد

heart_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۸/۹/۵ - ۸:۱۹
روند شبانه جمع‌آوری سدمعابر و چرخداران بی‌نظم در سطح شهر آغاز شد

روند جمع‌آوری چرخداران و سدمعابر از قبیل ریگ، خشت و مصالح ساختمانی از طرف شب با حضور داشت غلام حضرت مشفق شاروال هرات، رئیس و مسئولان ریاست خدمات تخنیکی و سکتوری این اداره آغاز گردید.
شاروال هرات ضمن بیان اینکه ایجاد سدمعبر در جاده‌ها و پیاده‌روهای داخل شهری خلاف قانون و موازین شهری‌ست، تأکید ورزید که اداره شاروالی در راستای برقراری نظم ایده‌آل و همه شمول، با هرگونه بی‌نظمی با جدیت و قاطعیت برخورد می‌نماید.
آقای مشفق با ذکر افزایش شکایات شهروندان، تصریح نمود که خیابان‌ها و جاده‌های شهری جایی برای انبار کردن مصالح ساختمانی نیست و هر فردی که کار ساختمانی شروع می‌کند، ضمن اخذ نقشه قانونی، مصالح و وسایل ساختمانی خود را باید در داخل منزل خود نگهداری کند.
گفتنی‌ست که پس از فیصله هیئت رهبری شاروالی هرات مبنی بر نظم‌دهی به امور شهری و جلوگیری از هرگونه بی‌نظمی در شهر، اداره شاروالی چرخداران، بساط‌داران و دستفروشان ساحات مختلف شهری را نظم داده، چرخ‌ها و بساط‌های بی‌نظم را جمع‌آوری کرده و چهرۀ آشُفته‌ی شهر را تغییر داده است و نیز این اداره توانسته نظم و انسجام نسبی را در سطح شهر حاکم بسازد.
با این همه؛ هیئت رهبری شاروالی هرات از عموم شهروندان می‌خواهد تا در راستای نظم‌دهی به امور شهری به رعایت قانون بپردازند. این اداره با جدیت و قاطعیت با هرگونه بی‌نظمی و امور خلاف قانون برخورد نموده و متخلفین را مورد پیگرد قانونی قرار می‌دهد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۱:۱۰
Background image

آغاز روند پاک سازی سدمعابر پیاده روها در بازارهای مزدحم شهر

محمد نعیم بهیر معاون اداره شاروالی هرات همراه با سیدافغان افغان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی، عبدالرحیم مرادی و سیدمبین سادات مسئولان مدیریت‌های واحد انظباط شهری و تنظیم امور مارکت‌ها، از. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۰:۴۴
Background image

شاروالی هرات از خدمات امید حقجو سپاسگذاری نمود

در اقدامی فرهنگی؛ امید حقجو گلرانی با شعار "هر کدام ما شاروال شهر خود هستیم"، چوک درب ملک را بهسازی نموده است و با رنگ‌آمیزی طرح‌هایی برای حمایت از معلولین، هنر خود را به نمایش گذاشت.

. . .
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۳:۵۷
Background image

ویدئو کنفرانس اشتراک گذاری مشکلات تخنیکی و اداری برنامۀ مدیریت مالی یکپارچۀ الکترونیک (IFMS)

مسئولان آمریت‌های نواحی شهری و انکشاف سیستم‌های مالی ریاست عواید، محاسبه و امور اداری، طی ویدئو کنفرانسی مشترک با محمدامین توخی رئیس عمومی عواید، محاسبه و امور اداری معینیت شاروالی‌های. . .

BACK TO NEWS