جلسۀ نوبتی بورد مشورتی اداره شاروالی هرات برگزار گردید

heart_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۲/۳۰ - ۱۲:۵۴
The next meeting of the Herat Municipality's Advisory Board was held

جلسۀ نوبتی بورد مشورتی تحت ریاست غلام حضرت مشفق شاروال هرات و اعضای این بورد پیرامون چگونگی توزیع روند توزیع نان به مستحقین، عدم باورمندی شهروندان به خطرات ناشی از ویروس مرگبار و جلوگیری از انتشار این ویروس در ایام عید سعید فطر تبصره و گفتگو نمودند.

عبدالرحمن مولوی‌زاده معاون بورد مشورتی اداره شاروالی هرات با مطرح نمودن مشکلاتی در حصۀ توزیع نان به نیازمندان و نظارت از این روند؛ پیشنهادات اصلاحی اعضای این بورد را برای بهبود آن به شاروال هرات ارائه کرد.
همچنین اعضای بورد مشورتی؛ تلاش‌های هیئت رهبری اداره شاروالی هرات و آمریت‌های نواحی شهر هرات را در امر توزیع نان به نیازمندان واقعی شهر تحسین نمودند.

در همین حال غلام حضرت مشفق شاروال هرات بر توزیع عادلانۀ نان به نیازمندان در سطح شهر تأکید ورزیده و نتایج مثبت این روند را حاصل تلاش‌های مشترک اعضای بورد مشورتی، وکلای گذر و مسئولان اداره شاروالی دانست.
شاروال هرات مشکلات و پیشنهادات اعضای شورای مشورتی را در روند توزیع نان به مستحقین، ترغیب شهروندان به‌منظور باورمندی بیشتر به خطرات کروناویروس و کاهش خطرات انتشار این ویروس در ایام عید سعید فطر دریافت کرده و از رسیدگی به آن‌ها با کار مشترک اعضای بورد مشورتی اطمینان داد.

The next meeting of the Herat Municipality's Advisory Board was held

 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۱:۱۰
Background image

آغاز روند پاک سازی سدمعابر پیاده روها در بازارهای مزدحم شهر

محمد نعیم بهیر معاون اداره شاروالی هرات همراه با سیدافغان افغان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی، عبدالرحیم مرادی و سیدمبین سادات مسئولان مدیریت‌های واحد انظباط شهری و تنظیم امور مارکت‌ها، از. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۰:۴۴
Background image

شاروالی هرات از خدمات امید حقجو سپاسگذاری نمود

در اقدامی فرهنگی؛ امید حقجو گلرانی با شعار "هر کدام ما شاروال شهر خود هستیم"، چوک درب ملک را بهسازی نموده است و با رنگ‌آمیزی طرح‌هایی برای حمایت از معلولین، هنر خود را به نمایش گذاشت.

. . .
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۳:۵۷
Background image

ویدئو کنفرانس اشتراک گذاری مشکلات تخنیکی و اداری برنامۀ مدیریت مالی یکپارچۀ الکترونیک (IFMS)

مسئولان آمریت‌های نواحی شهری و انکشاف سیستم‌های مالی ریاست عواید، محاسبه و امور اداری، طی ویدئو کنفرانسی مشترک با محمدامین توخی رئیس عمومی عواید، محاسبه و امور اداری معینیت شاروالی‌های. . .

BACK TO NEWS