افتتاح ورکشاپ آموزشی "چگونگی کنترول کیفیت" برای انجینیران اداره شاروالی هرات

heart_admin
شنبه ۱۳۹۹/۴/۷ - ۱۵:۹
Inauguration of training workshop "How to control quality" for engineers of Herat Municipality

ورکشاپ آموزشی چگونگی کنترول کیفیت پروژه‌ها، مصالح کاربردی و موارد ساختاری پروژه‌ها برای انجینیران ریاست خدمات تخنیکی و سکتوری اداره شاروالی و نواحی شهری با حضور غلام حضرت مشفق شاروال هرات دائر گردید.

این ورکشاپ از سوی برنامه "حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات" به‌منظور ارتقای ظرفیت کاری انجینیران مسلکی بخش‌های مختلف این اداره برگزار گردیده و قرار است این برنامه ورکشاپ‌های مؤثر دیگری را نیز در بخش‌های پلانگذاری شهری، جی آی اس، زیرساخت‌های شهری و طراحی شهری راه‌اندازی نماید.

غلام حضرت مشفق شاروال هرات در افتتاح این ورکشاپ بیان داشت که راه‌اندازی ورکشاپ‌های ارتقای ظرفیت از سوی متخصصین شهری بسیار مؤثر و با اهمیت بوده و بایستی انجینیران مسلکی این اداره از راهکارهای علمی و تخنیکی این ورکشاپ‌ها استفاده اعظمی نمایند.
شاروال هرات از راه‌اندازی این ورکشاپ و ورکشاپ‌های بعدی این برنامه استقبال نموده و ابراز امیدواری نمود که در تطبیق پروژه‌های انکشافی اداره شاروالی تأثیرات چشم‌گیری از سوی انجینیران مسلکی این اداره رونما شود.

همچنین انجینیر جاوید سجاد مسئول برنامه "حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات" از تعهدات این برنامه به‌منظور رشد ظرفیت‌های کاری کارمندان اداره شاروالی سخن گفته و اطمینان داد که متخصصین برنامه "حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات" در بخش‌های تخنیکی از هیچ همکاری دریغ ننموده و تمامی داشته‌های تجربی و تخنیکی این برنامه را به دسترس انجینیران مسلکی اداره شاروالی قرار خواهند داد.

Inauguration of training workshop "How to control quality" for engineers of Herat Municipality

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۹ - ۱۱:۵۹
Background image

روند خط اندازی چرخداران و بساطداران در بازار اسپین ادی شهر هرات

عبدالرحمن مولوی‌زاده معاون بورد مشورتی اداره شاروالی و عبدالرحیم مرادی مدیر عمومی تنظیم امور مارکت‌های این اداره به سلسله روند نظم‌دهی به امور شهری، مؤقتاً روند خط‌اندازی چرخداران و. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۳:۳۴
Background image

جریان سروی اماکن ناحیه چهارم شهر هرات

مسئولان برنامه حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات از همکاری همه‌جانبه ساکنان ناحیه چهارم شهر در قسمت پاسخ به پرسش‌های سرویران این برنامه قدردانی می‌کنند.
روند سروی طی روزهای آینده. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۲ - ۱۳:۱۲
Background image

آغاز روند سروی پلان بهسازی در ناحیه چهارم شهر هرات

غلام حضرت مشفق شاروال هرات، مسئولان آمریت ناحیه چهارم و برنامه "حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات" طی جلسه‌ای مشترک با وکلای گذر این ناحیه، از آغاز روند سروی اجتماعی و تخنیکی به‌منظور. . .

BACK TO NEWS