روند شبانه جمع‌آوری سدمعابر و چرخداران بی‌نظم در سطح شهر آغاز شد

Anonymous (not verified)
Tue, Nov 26 2019 8:19 AM
روند شبانه جمع‌آوری سدمعابر و چرخداران بی‌نظم در سطح شهر آغاز شد

روند جمع‌آوری چرخداران و سدمعابر از قبیل ریگ، خشت و مصالح ساختمانی از طرف شب با حضور داشت غلام حضرت مشفق شاروال هرات، رئیس و مسئولان ریاست خدمات تخنیکی و سکتوری این اداره آغاز گردید.
شاروال هرات ضمن بیان اینکه ایجاد سدمعبر در جاده‌ها و پیاده‌روهای داخل شهری خلاف قانون و موازین شهری‌ست، تأکید ورزید که اداره شاروالی در راستای برقراری نظم ایده‌آل و همه شمول، با هرگونه بی‌نظمی با جدیت و قاطعیت برخورد می‌نماید.
آقای مشفق با ذکر افزایش شکایات شهروندان، تصریح نمود که خیابان‌ها و جاده‌های شهری جایی برای انبار کردن مصالح ساختمانی نیست و هر فردی که کار ساختمانی شروع می‌کند، ضمن اخذ نقشه قانونی، مصالح و وسایل ساختمانی خود را باید در داخل منزل خود نگهداری کند.
گفتنی‌ست که پس از فیصله هیئت رهبری شاروالی هرات مبنی بر نظم‌دهی به امور شهری و جلوگیری از هرگونه بی‌نظمی در شهر، اداره شاروالی چرخداران، بساط‌داران و دستفروشان ساحات مختلف شهری را نظم داده، چرخ‌ها و بساط‌های بی‌نظم را جمع‌آوری کرده و چهرۀ آشُفته‌ی شهر را تغییر داده است و نیز این اداره توانسته نظم و انسجام نسبی را در سطح شهر حاکم بسازد.
با این همه؛ هیئت رهبری شاروالی هرات از عموم شهروندان می‌خواهد تا در راستای نظم‌دهی به امور شهری به رعایت قانون بپردازند. این اداره با جدیت و قاطعیت با هرگونه بی‌نظمی و امور خلاف قانون برخورد نموده و متخلفین را مورد پیگرد قانونی قرار می‌دهد.

Latest news

Tue, Jan 09 2024 11:45 AM
Background image

د هرات ښاروال او مل پلاوي له لوري د امام مسلم ۵۸ واټ د آسفالټ پروژې د کار له بهیره لیدنه او څارنه وکړه

د هرات ښاروالۍ پرمختیايي پروژو د کار له بهیره د څارنې په لړ کې دا ځل د هرات ښاروال الحاج ملا عبدالرازق راشد د دغې ادارې حقوقي سلاکار محمد اکبرشیرزاد او څارنې او ارزونې آمر  انجینیر احمد. . .

Thu, Jan 04 2024 8:17 AM
Background image

د هرات ښاروالۍ د څلورمې او شپږمې ناحیو اړوند

د هرات ښاروالۍ د څلورمې او شپږمې ناحیو اړوند د حوض کرباس څخه بیاتر هواده پورې د سړک د دواړو برخو بنسټ جوړولو او قیر کولو

پروژه د ۲۷۰۰ متر په اوږدوالي او ورسره د کانالونو رغولو پروژې. . .

Mon, Jan 25 2021 11:10 AM
Background image

Beginning of the process of clearing the sidewalks in the crowded markets of the city

Mohammad Naeem Bahir, Deputy Head of Herat Municipality, together with Sayed Afghan Afghan, Head of Technical and Professional Services, Abdul Rahim Moradi and Seyed Mubin Sadat, Heads. . .

BACK TO NEWS