تأکید هیئت رهبری ادارۀ شاروالی بر حمایت از واحد انظباط شهری بمنظور برقراری نظم پایدار در شهر هرات

heart_admin
یکشنبه ۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۰:۱۱
Emphasis of the leadership of the municipal administration on supporting the urban discipline unit

محمدنعیم بهیر معاون ادارۀ شاروالی هرات همراه با رؤسای "خدمات تخنیکی و مسلکی" و "عواید، محاسبه و امور اداری" این اداره در نشستی با حضورداشت منسوبین واحد انظباط شهری و مدیریت تنظیم مارکت‌ها، از حمایت قاطعانه هیئت رهبری این اداره در رابطه به نظم‌دهی به امور بازارها سخن گفت.

معاون ادارۀ شاروالی هرات با بیان نگرانی و افزایش شکایات شهروندان مبنی بر حاکمیت بی‌رویۀ بی‌نظمی در بازارهای شهر، اظهارداشت که این وضعیت برای هیئت رهبری این اداره نیز غیرقابل قبول است.
آقای بهیر ضمن خطاب نمودن کارکنان واحد انظباط شهری منحیث قهرمانان انتظامی شهر، بیان داشت که تا زمانیکه اداره شاروالی به نظم ایده‌آل در شهر هرات نرسیده باشد، دست تلاش بر نخواهیم داشت و باید متعهدانه در برابر بی‌نظمی برخورد صورت گیرد.

همچنان سیدافغان افغان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی اداره شاروالی هرات، نظم‌دهی به امور شهری را اساسی‌ترین وظایف مدیریت شهری این اداره دانسته و پیشنهاد داد که واحد انظباط شهری منحیث یک کتلۀ یکپارچه، میکانیزم تقسیم کار را پیشگیرد تا در قبال ساحات تحت مسئولیت خویش، تک تک آنان جوابگو باشند.

گفتنی‌ست که براساس میثاق امنیتی ولایت هرات، ادارات محلی ذیربط بایستی خطوط ترافیک شهری را کنترول، دستفروشان و چرخداران را نظم‌بخشیده و موانع پیاده‌روهای مقابل تأسیسات عامه را جمع‌آوری کنند تا شهر هرات از وضعیت بی‌نظمی کنونی بیرون آید.

Emphasis of the leadership of the municipal administration on supporting the urban discipline unit

 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۱:۱۰
Background image

آغاز روند پاک سازی سدمعابر پیاده روها در بازارهای مزدحم شهر

محمد نعیم بهیر معاون اداره شاروالی هرات همراه با سیدافغان افغان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی، عبدالرحیم مرادی و سیدمبین سادات مسئولان مدیریت‌های واحد انظباط شهری و تنظیم امور مارکت‌ها، از. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۰:۴۴
Background image

شاروالی هرات از خدمات امید حقجو سپاسگذاری نمود

در اقدامی فرهنگی؛ امید حقجو گلرانی با شعار "هر کدام ما شاروال شهر خود هستیم"، چوک درب ملک را بهسازی نموده است و با رنگ‌آمیزی طرح‌هایی برای حمایت از معلولین، هنر خود را به نمایش گذاشت.

. . .
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۳:۵۷
Background image

ویدئو کنفرانس اشتراک گذاری مشکلات تخنیکی و اداری برنامۀ مدیریت مالی یکپارچۀ الکترونیک (IFMS)

مسئولان آمریت‌های نواحی شهری و انکشاف سیستم‌های مالی ریاست عواید، محاسبه و امور اداری، طی ویدئو کنفرانسی مشترک با محمدامین توخی رئیس عمومی عواید، محاسبه و امور اداری معینیت شاروالی‌های. . .

BACK TO NEWS