دکانداران جادۀ شمالی مسجد جامع خواهان همکاری اداره شاروالی هرات شدند

heart_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۳:۱۲
The shopkeepers on the north side of the Grand Mosque called for the cooperation of the Herat Municipality

دکانداران جادۀ شمالی مسجد جامع شهر هرات همراه با اعضای بورد مشورتی در دیدار با غلام حضرت مشفق شاروال هرات مشکلات‌شان را شرح داده و خواهان همکاری هیئت رهبری اداره شاروالی شدند.

چندی پیش کانتینرهایی که در محدودۀ سرک جادۀ شمالی مسجد جامع شهر قرار داشتند، از جانب اداره شاروالی در زمین عقبی که ملکیت تخریب شدۀ دکان‌های این اداره می‌باشند، جابجا گردیده‌اند تا از یک سوء باعث مسدودیت جاده نگردیده و از سوی دیگر نمای تاریخی آن محدوده را برهم نزند.

غلام حضرت مشفق شاروال هرات مشکلات آنان را جویا شده و اظهار داشت که مطابق به قانون اداره شاروالی به مشکلات شهروندان رسیدگی می‌نماید.
شاروال هرات تأکید ورزید که بدون همکاری باشندگان نواحی شهری، هیچ اقدامی ثمرۀ مطلوبی ندارد و بایستی تک تک شهروندان مسئولیت‌های شهروندی خویش را دانسته، با اداره شاروالی همکار باشند.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۹ - ۱۱:۵۹
Background image

روند خط اندازی چرخداران و بساطداران در بازار اسپین ادی شهر هرات

عبدالرحمن مولوی‌زاده معاون بورد مشورتی اداره شاروالی و عبدالرحیم مرادی مدیر عمومی تنظیم امور مارکت‌های این اداره به سلسله روند نظم‌دهی به امور شهری، مؤقتاً روند خط‌اندازی چرخداران و. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۵ - ۱۳:۳۴
Background image

جریان سروی اماکن ناحیه چهارم شهر هرات

مسئولان برنامه حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات از همکاری همه‌جانبه ساکنان ناحیه چهارم شهر در قسمت پاسخ به پرسش‌های سرویران این برنامه قدردانی می‌کنند.
روند سروی طی روزهای آینده. . .

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۲ - ۱۳:۱۲
Background image

آغاز روند سروی پلان بهسازی در ناحیه چهارم شهر هرات

غلام حضرت مشفق شاروال هرات، مسئولان آمریت ناحیه چهارم و برنامه "حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات" طی جلسه‌ای مشترک با وکلای گذر این ناحیه، از آغاز روند سروی اجتماعی و تخنیکی به‌منظور. . .

BACK TO NEWS