برگزاری جلسۀ حسابدهی در ناحیه هشتم شاروالی هرات

heart_admin
چهارشنبه ۱۳۹۹/۸/۲۸ - ۱۱:۲
Holding an accountability meeting in the eighth district of Herat Municipality

جلسۀ حسابدهی از امور عادی و انکشافی در ناحیه هشتم شهر با حضور منصور علیزایی رئیس حکومتداری شهری، احمد نوید ظریفی آمر این ناحیه، وکلای گذر، متنفذان و مسئولان دیگر این اداره برگزار گردید.

در این نشست؛ میزان عواید حصول شده از درک محصول صفایی و جوازنامه‌های صنفی و پروژه‌های انکشافی تطبیق شده در طی سال مالی گذشته تشریح داده شد.
مسئولین ناحیه هشتم شهر با بیان اینکه تا کنون بیش از ۷۰/ میلیون افغانی از درک پروژه‌های انکشافی در ناحیه هشتم شهر به مصرف رسیده است، تأکید نمود که این آمریت تنها ۶/ میلیون افغانی از درک محصول صفایی و جوازنامه‌های صنفی حصول نموده و الی ختم سال مالی نیز حداکثر ۲/ میلیون افغانی بر این مقدار افزود خواهد شد.

در ادامه رئیس و مسئولان ریاست حکومتداری شهری اداره شاروالی هرات، افزایش میزان عواید شهری (محصول صفایی و جوازنامه‌های صنفی) را از اساسی‌ترین مجرای خدماتی در شهر دانسته و عدم حصول عواید پیش‌بینی شدۀ نواحی شهری را مسبب کُندی کار در راستای خدمات‌رسانی عنوان می‌نمایند.
در اخیر منصور علیزایی رئیس حکومتداری شهری این اداره، از عموم وکلای گذر خواست تا برای آگاهی‌دهی به باشندگان این ناحیه به‌منظور پرداخت محصول خدمات شهری بیشتر از هر زمانی تلاش کنند.

گفتنی‌ست که همه‌ساله اداره شاروالی هرات بیش از میزان عواید پیش‌بینی شده و حصول شدۀ نواحی شهری، پروژه‌های انکشافی مختلفی را طرح و به مرحلۀ اجراء می‌سپارد که با آن هم امیدواری براین‌ست تا باشندگان نواحی پانزده‌گانه بیشتر از هرزمانی در راستای پرداخت محصول خدمات شهری اقدام نمایند.

Holding an accountability meeting in the eighth district of Herat Municipality

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۹/۶ - ۱۰:۵
Background image

دومین روز کنفرانس فرهنگ شهرنشینی؛ بررسی ناهنجاری های فرهنگی و نقش اعضای بورد مشورتی، جامعه مدنی، رسانه‌ها، مراکز تحصیلاتی، علما و وکلای گذر در این راستا

دومین روز کنفرانس فرهنگ شهرنشینی با حضورداشت معاونین و اعضای بورد مشورتی، جامعه مدنی، رسانه‌ها، مراکز تحصیلاتی، علما و وکلای گذر تحت عنوان بررسی ناهنجاری‌های فرهنگی و نقش آن‌ها برای. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۹/۵ - ۷:۵۸
Background image

کنفرانس فرهنگ شهرنشینی به منظور تقویت آن در هرات برگزار گردید

کنفرانس فرهنگ شهرنشینی تحت عنوان رقابت طرح برتر تقویت فرهنگ شهرنشینی، با حضورداشت محمدنصیر حمیدی رئیس عمومی حکومتداری شهری معینیت شاروالی‌های اداره مستقل ارگان‌های محلی، مونسه حسن‌زاده. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۹/۴ - ۸:۱۵
Background image

توزیع مواد خوراکه به نارنجی‌پوشان اداره شاروالی هرات از سوی یک نهاد خیریه

یک نهاد خیریه در شهر هرات به بیش از ۲۸۰ تن از نارنجی‌پوشان اداره شاروالی مواد خوراکه توزیع نمود.

سیدافغان افغان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی اداره شاروالی در جمع نارنجی‌پوشان این اداره،. . .

BACK TO NEWS