ساخت بزرگترین بیرق ملی کشور در شمال شهر هرات

heart_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۲
Construction of the largest national flag in the north of Herat city

قراراست بزرگترین بیرق ملی کشور در شمال شهر هرات (پارک ملت) به همکاری سکتور خصوصی ساخته شود و اطراف و دامنه‌های این ساحه بهسازی گردد.
غلام حضرت مشفق شاروال هرات همراه با معاون و مسئولان اداره شاروالی طی بازدید از ساحه شمال شهر؛ طرح ایجاد بیرق ملی کشور، بهسازی و سرسبزی محیط اطراف آن را بررسی نمود.
شاروال هرات با تأکید بر اهمیت فضای سبز شهر، ایجاد این چنین نماد را تجلی بخش ارزش‌های ملی دانست.
آقای مشفق از ایجاد فضای سبز و محیط تفریحی زیبا برای شهروندان در شمال شهر نوید داده و اظهار داشت که پس از نهایی شدن طرح اساسی و نکات تخنیکی آن از جانب اداره شاروالی، کار ایجاد بزرگترین بیرق ملی کشور و بهسازی اطراف آن از سوی سکتور خصوصی آغاز خواهد شد.
از چندی به‌این سوء اداره شاروالی با سروی و بررسی ساحه شمال شهر هرات، برنامه‌های متعدد انکشافی، بهسازی و اکمال کمربند سبز شهر را روی دست گرفته است.

Construction of the largest national flag in the north of Herat cityConstruction of the largest national flag in the north of Herat city

 

تازه ترین اخبار

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۹
Background image

وکلای گذر ناحیه ششم شهر مشکلات‌شان را به سمع شاروال هرات رساندند

بزرگان، وکلای گذر و باشندگان گذرهای مختلف ناحیه ششم شهر در دیدار با غلام حضرت مشفق شاروال هرات، پیرامون مشکلات محیطی این ناحیه بحث و گفتگو نمودند.
آنان در این نشست از مشکلات موجوده در. . .

پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۲:۸
Background image

آغاز برنامه نهال شانی شاروالی هرات با حضور مسئولان ادارات محلی و جمع کثیری از شهروندان

برنامه نهال‌شانی شاروالی هرات که در آستانه‌ی فصل بهار با غرس ۱۰۰۰ اصله نهال راه‌اندازی گردیده، از سوی غلام حضرت مشفق شاروال هرات و غلام داوود هاشمی معاون مالی و اداری مقام ولایت هرات با. . .

چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۷
Background image

تداوم همکاری تخنیکی انجمن مهاجرین دانمارک با اداره شاروالی هرات

مسئولان انجمن مهاجرین دانمارک در دیدار با غلام حضرت مشفق شاروال هرات، از تداوم همکاری تخنیکی در سال میلادی 2020 با اداره شاروالی سخن گفتند.
آنان اظهار داشتند که در سال جدید این مؤسسه. . .

BACK TO NEWS