اعلان مجدد بست های کارشناس (GIS) برنامه حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات

heart_admin
Declaration of (GIS) Specialist by EU Herat Municipality Support Program

اداره شاروالی هرات دو بست کارشناس (GIS) این برنامه را به‌دلیل عدم تکمیل شدن نصاب امتحان و به‌منظور  سپردن کار به اهل آن و در نظرگرفتن اصل شایسته‌سالاری سر از امروز الی تاریخ (۲۳ دلو سال ۱۳۹۸) به اعلان می‌سپارد.
برنامه حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات به کمک مالی اتحادیه اروپا برای مدت ۳۰ ماه توسط شاروالی هرات تطبیق می‌گردد. اهداف عمده این برنامه عبارت‌اند از ترتیب پلان تفصیلی نواحی شهر هرات جهت هدایات توسعه آتی شهر هرات، تطبیق بهتر پروژه‌های انکشافی در سطح نواحی و محلات، بهبود خدمات مدیریت شهری، بلند بردن سطح عدالت اجتماعی، ارائه خدمات شهری به ساحات و گروه‌های آسیب‌پذیر اجتماع و در مجموع مدیریت توسعه شهری هرات می‌باشد.

کارشناس GIS (دو بست)
دانلود لایحه وظایف

بناً متقاضیان بست‌های فوق در صورت داشتن شرایط مورد نیازی که در لینک بست موجود است، می‌توانند خلص سوانح (CV) خویش را به آدرس ایمیل برنامه حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات با ذکر عنوان بست ارسال نمایند.
- ایمیل آدرس: (eu.s.p.municipality@gmail.com)

آخرین اطلاعیه ها

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۳:۲۴
Background image

اعلان پروسۀ داوطلبی اجاره ملکیت‌ها و امتیازات شاروالی هرات

شاروالی هرات ملکیت‌های ذیل و سایر امتیازات خویش را در سال مالی ۱۳۹۹ از طریق داوطلبی به‌طور کوتاه مدت و طویل‌المدت به اجاره می‌دهد:
- موازی ۴۰۷۳ متر زمین شهربازی پارک ملت
- پارک شیدایی
- . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۲:۵۰
Background image

اعلان پروسۀ داوطلبی تهیه و تدارک دوازده قلم روغنیات و ۵۱ نوع فلتر باب مورد ضرورت وسایط شاروالی هرات

شاروالی هرات از تمام داوطلبان واجد شرایط دعوت می‌نماید تا در پروسه بازداخلی (تهیه و تدارک دوازده قلم روغنیات و ۵۱ نوع فلتر باب مورد ضرورت وسایط شاروالی هرات بابت سال مالی ۱۳۹۹) اشتراک . . .

یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۱۰
Background image

اعلان ۹۵ بست کارکنان قراردادی شاروالی هرات

شاروالی هرات به‌منظور سپردن کار به اهل آن و تحقق اهداف عالی دولت در مورد اصلاح و ایجاد اداره سالم در نظر دارد تا به‌خاطر استخدام کارکنان قراردادی شایسته و کار فهم بست‌های (۷) خویش را از . . .

بازگشت به اطلاعیه ها