شاروال هرات: برای حفظ نظم‌دهی به امور شهری، نیاز است تا شهروندان به‌طور گسترده در کنار اداره شاروالی در این امر مهم سهیم گردند

heart_admin
یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۳ - ۱۲:۴۰
شاروال هرات: برای حفظ نظم‌دهی به امور شهری، نیاز است تا شهروندان به‌طور گسترده در کنار اداره شاروالی در این امر مهم سهیم گردند

غلام حضرت مشفق شاروال هرات همراه رئیس و مسئولان ریاست خدمات تخنیکی و سکتوری از روند نظم‌دهی به امور شهری، جمع‌آوری چرخداران و سدمعابر نظارت نمود. شاروال هرات با بیان اینکه اداره شاروالی برای برقراری نظم پایدار در سطح شهر مصمم و محکم است، اظهار داشت که برای برقراری نظم سرتاسری در شهر، نیاز است تا شهروندان بسیج شده و به‌طور گسترده در راستای تداوم این روند سهیم گردند. آقای مشفق همچنین تأکید ورزید که اداره شاروالی چندین مرتبه به بساط‌داران، چرخداران و دکانداران هشدار داده، با هرگونه بی‌نظمی و امر خلاف قانون شهری برخورد می‌نماید و متخلفین را مورد پیگرد قانونی قرار می‌دهد. گفتنی‌ست که از چندی به این سوء شاروالی هرات بسیاری از ساحات شهری به‌خصوص ساحات مزدحم شهر را نظم بخشیده و مؤفقانه توانسته است تا نظم نسبی را در سطح شهر حاکم سازد. با این حال برای تداوم روند نظم‌دهی به امور شهری، همکاری، مشارکت و سهم‌گیری تک تک شهروندان الزامی است.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۶ - ۱۱:۱۰
Background image

آغاز روند پاک سازی سدمعابر پیاده روها در بازارهای مزدحم شهر

محمد نعیم بهیر معاون اداره شاروالی هرات همراه با سیدافغان افغان رئیس خدمات تخنیکی و مسلکی، عبدالرحیم مرادی و سیدمبین سادات مسئولان مدیریت‌های واحد انظباط شهری و تنظیم امور مارکت‌ها، از. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۵ - ۱۰:۴۴
Background image

شاروالی هرات از خدمات امید حقجو سپاسگذاری نمود

در اقدامی فرهنگی؛ امید حقجو گلرانی با شعار "هر کدام ما شاروال شهر خود هستیم"، چوک درب ملک را بهسازی نموده است و با رنگ‌آمیزی طرح‌هایی برای حمایت از معلولین، هنر خود را به نمایش گذاشت.

. . .
چهارشنبه ۱۳۹۹/۱۱/۱ - ۱۳:۵۷
Background image

ویدئو کنفرانس اشتراک گذاری مشکلات تخنیکی و اداری برنامۀ مدیریت مالی یکپارچۀ الکترونیک (IFMS)

مسئولان آمریت‌های نواحی شهری و انکشاف سیستم‌های مالی ریاست عواید، محاسبه و امور اداری، طی ویدئو کنفرانسی مشترک با محمدامین توخی رئیس عمومی عواید، محاسبه و امور اداری معینیت شاروالی‌های. . .

BACK TO NEWS