شاروال هرات: برای حفظ نظم‌دهی به امور شهری، نیاز است تا شهروندان به‌طور گسترده در کنار اداره شاروالی در این امر مهم سهیم گردند

Anonymous (not verified)
یکشنبه ۱۳۹۸/۹/۳ - ۱۲:۴۰
شاروال هرات: برای حفظ نظم‌دهی به امور شهری، نیاز است تا شهروندان به‌طور گسترده در کنار اداره شاروالی در این امر مهم سهیم گردند

غلام حضرت مشفق شاروال هرات همراه رئیس و مسئولان ریاست خدمات تخنیکی و سکتوری از روند نظم‌دهی به امور شهری، جمع‌آوری چرخداران و سدمعابر نظارت نمود. شاروال هرات با بیان اینکه اداره شاروالی برای برقراری نظم پایدار در سطح شهر مصمم و محکم است، اظهار داشت که برای برقراری نظم سرتاسری در شهر، نیاز است تا شهروندان بسیج شده و به‌طور گسترده در راستای تداوم این روند سهیم گردند. آقای مشفق همچنین تأکید ورزید که اداره شاروالی چندین مرتبه به بساط‌داران، چرخداران و دکانداران هشدار داده، با هرگونه بی‌نظمی و امر خلاف قانون شهری برخورد می‌نماید و متخلفین را مورد پیگرد قانونی قرار می‌دهد. گفتنی‌ست که از چندی به این سوء شاروالی هرات بسیاری از ساحات شهری به‌خصوص ساحات مزدحم شهر را نظم بخشیده و مؤفقانه توانسته است تا نظم نسبی را در سطح شهر حاکم سازد. با این حال برای تداوم روند نظم‌دهی به امور شهری، همکاری، مشارکت و سهم‌گیری تک تک شهروندان الزامی است.

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۴۰۲/۱۱/۱۰ - ۹:۲۸
Background image

افتتاح آغاز کار اعمار ملکیت‌های ۶، ۷ و ۸ ریاست شاروالی هرات واقع در جاده جنوبی مسجد جامع بزرگ هرات

کار پروژه اعمار ملکیت‌های ۶، ۷ و ۸ ریاست شاروالی هرات در جاده جنوبی مسجد جامع بزرگ شهر به هزینه بیش از ۳۲ میلیون افغانی از بودجه ذخیروی شاروالی از سوی  الحاج ملا نعمت الله حسن صاحب. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۴ - ۱۲:۵
Background image

تطبیق پلان عملیاتی کمیسیون نظم شهری در ساحات مختلف شهر

باحضورداشت مسئولان و پرسنل تنظیم و امور مارکت‌ها، پولیس واحد انضباط شهری، مدیریت عمومی ترافیک سد معابر ساحات پل کارآباد، نمبریک، تانک مرکز و سرک جکان به گونه کامل پاکسازی گردید.

گفتنیس. . .

چهارشنبه ۱۴۰۲/۱۱/۴ - ۱۱:۳۰
Background image

پاکسازی سد معابر ساحات پای حصار، درب ملک و خواجه کله از سوی اداره شاروالی هرات

پرسنل پولیس واحد انضباط شهری و تنظیم و امور مارکت های شاروالی هرات به سلسله پاکسازی سد معابر ساحات مزدحم شهر اینبار سد معابر ساحات پای حصار، درب ملک و خواجه کله را پاکسازی نموده و توصیه. . .

BACK TO NEWS