اعلام همکاری بنیاد فرهنگی خیریه الحاج احمدشاه فقیری برای بهسازی ساحات شهری و رشد فضای سبز شهر

رئیس و اعضای بنیاد فرهنگی خیریه الحاج احمدشاه فقیری در دیدار با غلام حضرت مشفق شاروال هرات، ضمن معرفی کارکرد و فعالیت‌های صحی، فرهنگی و اجتماعی خویش در سطح شهر، از اعلام همکاری این بنیاد در راستای بهسازی ساحات شهری و رشد فضای سبز شهر سخن گفتند.
شاروال هرات با بیان این مطلب که سکتور خصوصی نقش عمده‌ای را در راستای آبادانی، توسعه و انکشاف شهرها دارند، طرح‌های پیشنهادی اداره شاروالی جهت ایجاد دروازه‌های ورودی شهر به‌صورت نمادین و مطابق با اصالت شهر، بهسازی چوک‌های داخل شهری، بهسازی فضای سبز و به‌خصوص بهسازی کمربند سبز شهر را به این بنیاد پیشکش نمود.
آقای مشفق از سرمایه‌گذاران داخلی کشور و به‌ویژه سرمایه‌گذاران این ولایت خواست تا برای آبادانی هر چه بیشتر شهر هرات در کنار اداره شاروالی همسوء و همگام گردیده و از فعالیت‌های صحی، فرهنگی و اجتماعی این بنیاد نیز ابراز امتنان نمود.
همچنین احمدشاه فقیری رئیس این بنیاد، تلاش‌های هیئت رهبری شاروالی هرات را در امر انکشاف و پیشرفت شهر قابل قدر و ارزنده عنوان نموده و اظهار داشت که این بنیاد در مرحله‌ی نخست جهت نهال‌شانی و رشد فضای سبز شهر با اداره شاروالی همکاری خواهد کرد.