افتتاح پروژه اعمار کانال از ابتدای جاده لیلامی‌ها الی شهرنو مربوط ناحیه دوم شهر از سوی شاروال هرات

پروژه اعمار کانال از ابتدای جاده لیلامی‌ها الی پای حصار و از کوچه بازارچه الی شهرنو مربوط ناحیه دوم شهر از سوی غلام حضرت مشفق شاروال هرات با حضور مسئولان این اداره و ناحیه مربوطه و وکلای گذر افتتاح گردید.
این پروژه قرار است به‌طول ۴۱۵ متر و به ارزش بیش از ۴.۴ میلیون افغانی از بودجه اداره شاروالی در مدت چهار ماه کاری تطبیق گردد.
شاروال هرات ضمن ابراز خرسندی از آغاز به‌کار این پروژه، اظهار داشت که اداره شاروالی در راستای تطبیق پروژه‌های انکشافی در نواحی شهری بر اصل انکشاف متوازن متمرکز است.
آقای مشفق بیان نمود؛ اداره شاروالی در سال مال جاری ۹۲ پروژه انکشافی را روی دست داشته که شماری از آن‌ها افتتاح شده، تعداد دیگر نیز در حال طی مراحل تدارکاتی می‌باشند و در آینده نزدیک افتتاح خواهند شد.
در ادامه باشندگان محلی از تلاش‌های هیئت رهبری اداره شاروالی و تطبیق این پروژه را در راستای کاهش مشکلات محیطی ناحیه دوم شهر تحسین نمودند.
پروژه اعمار کانال از ابتدای جاده لیلامی‌ها الی شهرنو همراه با دو پروژه دیگر در حالی افتتاح می‌گردد که چندی پیش هیئت رهبری این اداره کار ۵ پروژه انکشافی را به ارزش بالغ بر ۴۰ میلیون افغانی آغاز نموده است.