پروژه اعمار کانال در ساحه چهار سوق ناحیه دوم شهر از سوی شاروال هرات افتتاح گردید

پروژه اعمار کانال در ساحۀ چهار سوق الی جادۀ لیلامی ناحیه دوم شهر از سوی غلام حضرت مشفق شاروال هرات با حضور مسئولان این اداره و ناحیه مربوطه و وکلای گذر افتتاح گردید.
این پروژه قرار است به‌طول ۳۷۰ متر و به ارزش بیش از ۳.۸ میلیون افغانی از بودجه اداره شاروالی در مدت چهار ماه کاری تطبیق گردد.
شاروال هرات ابراز امیدواری نمود که در سال مال جاری ۹۲ پروژه انکشافی این اداره که شماری از آن افتتاح و تعداد دیگری در حال طی مراحل تدارکاتی می‌باشند، در آینده نزدیک افتتاح گردند.
آقای مشفق همچنین انکشاف متوازن، تطبیق پروژه‌های انکشافی معیاری و نظارت جدی از پروژه‌های انکشافی را از اولویت‌های کاری هیئت رهبری این اداره عنوان نموده و همکاری شهروندان را در اجرای برنامه‌های انکشافی و اجتماعی اداره شاروالی مهم و ارزنده دانست.
در ادامه باشندگان محلی تطبیق این پروژه را در راستای کاهش مشکلات محیطی ناحیه دوم شهر تحسین نموده و از تلاش‌های هیئت رهبری شاروالی هرات را در عرصه انکشاف شهر ابراز خرسندی کردند.
پروژه اعمار کانال در ساحه چهار سوق ناحیه دوم شهر همراه با دو پروژه دیگر در حالی افتتاح می‌گردد که چندی پیش هیئت رهبری این اداره کار ۵ پروژه انکشافی را به ارزش بالغ بر ۴۰ میلیون افغانی آغاز نمود.