افتتاح پروژه اعمار کانال محل بی‌بی معصومه واقع در ناحیه چهاردهم شهر از سوی شاروال هرات

پروژه اعمار کانال در محل بی‌بی معصومه مربوط ناحیه چهاردهم شهر از سوی غلام حضرت مشفق شاروال هرات با حضور داشت رئیس و مسئولان ریاست خدمات تخنیکی و سکتوری این اداره، آمریت این ناحیه و وکلای گذر افتتاح گردید.
این پروژه به‌طول ۲۳۶ متر به‌صورت کانکریتی قرار است طی مدت پنج ماه کاری به ارزش بالغ بر ۲.۵ میلیون افغانی از بودجه انکشافی شاروالی هرات در این ناحیه تطبیق گردد.
شاروال هرات ضمن ابراز خشنودی از آغاز به‌کار پروژه اعمار کانال در ناحیه چهاردهم شهر، تطبیق این پروژه را نویدی برای کاهش مشکلات محیطی، آب فاضلاب و جلوگیری از بندش آب‌های سطحی در این ناحیه دانست.
آقای مشفق همچنین بر نقش شهروندان در عرصه نظارت و شفافیت در تطبیق پروژه‌های انکشافی این اداره تأکید ورزیده و از شهروندان خواست تا برای پیشرفت هر چه بهتر شهرشان در برنامه‌های انکشافی و اجتماعی این اداره سهیم بوده و مشارکت فعالانه داشته باشند.
در همین حال مسئولان ریاست خدمات تخنیکی و سکتوری شاروالی هرات ابراز امیدواری می‌کنند که با اکمال کار پروژه‌های انکشافی سال مالی جاری، مشکلات محیطی نواحی شهری به‌صورت نسبی مرفوع گردیده و تغییرات مثبت و چشم‌گیری در سیمای شهر رونما گردد.