پروژه اعمار کانال گذر اسحاق‌زائی‌ها مربوط ناحیه یازدهم شهر از سوی شاروال هرات افتتاح گردید

پروژه اعمار کانال گذر اسحاق‌زائی‌ها مربوط ناحیه یازدهم شهر از سوی غلام حضرت مشفق شاروال هرات با حضور داشت رئیس اداره حج و اوقاف، رئیس اتحادیه ملی پیشه‌وران، رئیس و مسئولان ریاست خدمات تخنیکی و سکتوری این اداره، معاون و اعضای شورای مشورتی شهر، آمریت این ناحیه و وکلای گذر افتتاح گردید.
این پروژه به‌طول ۶۵۰ متر به‌صورت کانکریتی قرار است طی مدت پنج ماه کاری به ارزش نزدیک به ۱۲ میلیون افغانی از بودجه انکشافی شاروالی هرات در این ناحیه تطبیق گردد.
شاروال هرات ضمن ابراز خشنودی از آغاز به‌کار پروژه اعمار کانال در ناحیه یازدهم شهر، اظهار داشت که اداره شاروالی برای ایجاد یک دورنمای انکشافی ایده‌آل و تغییر مثبت در سیمای شهر مؤفقانه توانسته است که شمار زیادی از پروژه‌های انکشافی، زیربنایی و اجتماعی سال جاری را به مرحله اجراء بگذارد.
آقای مشفق همچنین با تأکید بر نظارت جدی از پروژه‌های انکشافی این اداره در ساحات نواحی شهری، نقش فعالانه و مشارکت شهروندان را در راستای تطبیق برنامه‌های عمرانی این اداره مهم و ارزنده عنوان نمود.
در همین حال مسئولان ریاست خدمات تخنیکی و سکتوری شاروالی هرات ابراز امیدواری می‌کنند که با اکمال کار پروژه‌های انکشافی سال مالی جاری، مشکلات محیطی نواحی شهری به‌صورت نسبی مرفوع گردیده و تغییرات چشم‌گیری در سیمای شهر رونما گردد.
گفتنی‌ست که امروز در کنار پروژه اعمار کانال در ناحیه یازدهم شهر، پنج پروژه عمرانی و انکشافی دیگر نیز به ارزش مجموعی ۱۴۰ میلیون افغانی افتتاح گردیده‌اند.