وکلای گذر ناحیه ششم شهر مشکلات‌شان را به سمع شاروال هرات رساندند

heart_admin
یکشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۷ - ۱۰:۴۹
The district's sixth district attorneys reported their problems to the mayor of Herat

بزرگان، وکلای گذر و باشندگان گذرهای مختلف ناحیه ششم شهر در دیدار با غلام حضرت مشفق شاروال هرات، پیرامون مشکلات محیطی این ناحیه بحث و گفتگو نمودند.
آنان در این نشست از مشکلات موجوده در رابطه به انتخابات وکلای گذر، ریگ‌ریزی جاده‌های فرعی، نیازمندی اعمار یک دیوار استنادی و تسریع روند تطبیق پروژه‌های انکشافی شاروالی هرات در قالب برنامه ملی میثاق شهروندی یاد نموده و خواهان توجه هیئت رهبری شاروالی هرات در این زمینه شدند.
شاروال هرات با بیان اینکه به‌زودی معضلات به‌بارآمده به‌خاطر انتخابات وکلای گذر پایان می‌یابند، اظهار می‌دارد که در آینده نزدیک گذرهای نواحی پانزده‌گانۀ شهری به‌صورت استندرد (هر گذر در هر ۵۰۰ واحد مسکونی الی ۱۰۰۰ واحد مسکونی) تشکیل می‌گردند.
آقای مشفق همچنین از تطبیق پروژه‌های آسفالت جاده‌های فرعی ناحیه ششم و کانال‌های تازه اعمار شده‌ی این ناحیه در سال مالی گذشته یادآوری کرده و ابراز امیدواری نمود که اداره شاروالی و مؤسسات همکار در سال پیش‌رو نیز پروژه‌های انکشافی متعددی را به‌منظور تأمین رفاه هرچه بیشتر شهروندان در نواحی پانزده‌گانه شهری تطبیق خواهند کرد.

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۱/۱۴ - ۱۰:۲۸
Background image

روند ضدعفونی اماکن شهری از سوی شاروالی هرات همچنان ادامه دارد

مسئولان ریاست خدمات تخنیکی و سکتوری شاروالی هرات در ادامه روند ضدعفونی نمودن اماکن شهری، از ضدعفونی ساحات نمبر یک، تانک مرکز، دروازه خوش، بکرآباد و دروازه قندهار سخن می‌گویند.

عبدالظاه. . .

چهارشنبه ۱۳۹۹/۱/۱۳ - ۷:۴۲
Background image

شاروال هرات: نانوایی هایی که به اعلامیه های اداره شاروالی توجه ننمایند، مسدود می گردند

غلام حضرت مشفق شاروال هرات همراه با مسئولان اتاق اصناف و پیشه‌وران این ولایت، شماری از نانوایی‌ها/خبازی‌های نواحی مختلف شهر را به‌دلیل عدم توجه به اعلامیه‌های اداره شاروالی مبنی بر مؤظف. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۱۳:۲۸
Background image

توزیع کمک های ارتزاقی افغان یونایتد بانک به کارکنان واحد انظباط شهری شاروالی هرات

مسئولان نمایندگی ولایتی افغان‌یونایتد بانک هرات با حضور غلام حضرت مشفق شاروال هرات، بسته‌های کمک‌های ارتزاقی که شامل آرد، برنج و روغن می‌گردد را به ۷۵ فامیل نیازمند از کارکنان واحد. . .

BACK TO NEWS