جمع آوری بلندگوهایی که باعث آزار و اذیت شهروندان میگردد

heart_admin
دوشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۱:۲۱
Gathering loudspeakers that harass citizens

با افزایش شکایات روزافزون شهروندان از آلودگی‌های صوتی ناشی از بلندگوهای چرخداران در هرات، هیئت رهبری اداره شاروالی اقدام به جمع‌آوری بلندگوها کرده تا شهروندان در این شرایط بد و مریضی کروناویروس؛ از آزار و اذیت شهروندان کاسته شود.
در این اقدام بلندگوهای چرخداران، بساط‌داران و وسایط تره‌بار فروشان اکثر بازارهای شهر همانند دروازه قندهار، پایان آب، خواجه کله، دروازه ملک، دروازۀ عراق، دروازۀ خوش، پُسته نمبریک، پُل رنگینه، مستوفیت، جکان و مسیرهای آن جمع‌آوری گردید.

غلام حضرت مشفق شاروال هرات اظهار می‌دارد که در اوضاع کنونی شهروندان نیاز به آرامش دارند، ولی عده‌ای اصلاً به آرامش شهروندان توجه نمی‌کنند و باعث آزار و اذیت عموم می‌شوند.
به همین منظور شاروال هرات اکیداً به کارمندان مؤظف این اداره در بخش تنظیم بازارها هدایت داده تا ضمن تأکید بر رعایت موارد صحی و فاصله‌های اجتماعی به چرخداران، بساط‌داران و فروشندگان سیار؛ بلندگوهای معذب کنندۀ شهروندان را از نزد آنان جمع‌آوری نمایند.

هیئت رهبری اداره شاروالی هرات به عموم چرخداران، بساط‌داران و دستفروشان در سراسر شهر، محلات و بازارها هشدار می‌دهند تا دست از آزار و اذیت شهروندان که در خانه‌هایشان مریضدار می‌باشند، برداشته و در شرایط کنونی آرامش عموم را برهم نزنند.

Gathering loudspeakers that harass citizens

 

تازه ترین اخبار

پنجشنبه ۱۳۹۹/۴/۱۲ - ۱۳:۱۲
Background image

آغاز روند سروی پلان بهسازی در ناحیه چهارم شهر هرات

غلام حضرت مشفق شاروال هرات، مسئولان آمریت ناحیه چهارم و برنامه "حمایت اتحادیه اروپا از شاروالی هرات" طی جلسه‌ای مشترک با وکلای گذر این ناحیه، از آغاز روند سروی اجتماعی و تخنیکی به‌منظور. . .

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۴/۱۰ - ۱۳:۱۲
Background image

دکانداران جادۀ شمالی مسجد جامع خواهان همکاری اداره شاروالی هرات شدند

دکانداران جادۀ شمالی مسجد جامع شهر هرات همراه با اعضای بورد مشورتی در دیدار با غلام حضرت مشفق شاروال هرات مشکلات‌شان را شرح داده و خواهان همکاری هیئت رهبری اداره شاروالی شدند.

چندی پیش. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۴/۸ - ۱۲:۵۸
Background image

ارزیابی فعالیت ها و کارکرد سالانۀ نواحی شهری دوم، سیزدهم و چهاردهم اداره شاروالی هرات

غلام حضرت مشفق شاروال هرات در رأس هیئت ارزیابی کنندۀ کارمندان اداره شاروالی (نمایندگان ریاست منابع بشری مقام ولایت و اصلاحات اداری)، فعالیت‌ها و کارکرد سالانۀ آمرین نواحی شهری را مورد. . .

BACK TO NEWS