جلسۀ نوبتی بورد مشورتی اداره شاروالی هرات برگزار گردید

heart_admin
سه‌شنبه ۱۳۹۹/۲/۳۰ - ۱۲:۵۴
The next meeting of the Herat Municipality's Advisory Board was held

جلسۀ نوبتی بورد مشورتی تحت ریاست غلام حضرت مشفق شاروال هرات و اعضای این بورد پیرامون چگونگی توزیع روند توزیع نان به مستحقین، عدم باورمندی شهروندان به خطرات ناشی از ویروس مرگبار و جلوگیری از انتشار این ویروس در ایام عید سعید فطر تبصره و گفتگو نمودند.

عبدالرحمن مولوی‌زاده معاون بورد مشورتی اداره شاروالی هرات با مطرح نمودن مشکلاتی در حصۀ توزیع نان به نیازمندان و نظارت از این روند؛ پیشنهادات اصلاحی اعضای این بورد را برای بهبود آن به شاروال هرات ارائه کرد.
همچنین اعضای بورد مشورتی؛ تلاش‌های هیئت رهبری اداره شاروالی هرات و آمریت‌های نواحی شهر هرات را در امر توزیع نان به نیازمندان واقعی شهر تحسین نمودند.

در همین حال غلام حضرت مشفق شاروال هرات بر توزیع عادلانۀ نان به نیازمندان در سطح شهر تأکید ورزیده و نتایج مثبت این روند را حاصل تلاش‌های مشترک اعضای بورد مشورتی، وکلای گذر و مسئولان اداره شاروالی دانست.
شاروال هرات مشکلات و پیشنهادات اعضای شورای مشورتی را در روند توزیع نان به مستحقین، ترغیب شهروندان به‌منظور باورمندی بیشتر به خطرات کروناویروس و کاهش خطرات انتشار این ویروس در ایام عید سعید فطر دریافت کرده و از رسیدگی به آن‌ها با کار مشترک اعضای بورد مشورتی اطمینان داد.

The next meeting of the Herat Municipality's Advisory Board was held

 

تازه ترین اخبار

سه‌شنبه ۱۳۹۹/۳/۱۳ - ۹:۱۱
Background image

آغاز روند بهسازی و آبیاری فضای سبز جدید مزار شهدای گمنام

مسئولان مدیریت سرسبزی ریاست خدمات تخنیکی و سکتوری اداره شاروالی هرات به ادامۀ روند بهسازی پارک‌ها و ساحات سبز؛ روند بهسازی و آبیاری اطراف مزار شهدای گمنام را آغاز کردند.

سیدافغان افغان. . .

دوشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۲:۲۷
Background image

ادامۀ روند ضدعفونی نمودن ساحات شهری هرات

اکثر بخش‌های ناحیه دوم شهر هرات (جادۀ لیلامی، جادۀ شمالی، جاده جنوبی، بازارچه قندهاری‌ها)، ساحات نواحی اول و هشتم ضدعفونی گردید.

Continuation of disinfection process in Herat urban areas

 

دوشنبه ۱۳۹۹/۳/۱۲ - ۱۱:۲۱
Background image

جمع آوری بلندگوهایی که باعث آزار و اذیت شهروندان میگردد

با افزایش شکایات روزافزون شهروندان از آلودگی‌های صوتی ناشی از بلندگوهای چرخداران در هرات، هیئت رهبری اداره شاروالی اقدام به جمع‌آوری بلندگوها کرده تا شهروندان در این شرایط بد و مریضی. . .

BACK TO NEWS