تداوم همکاری تخنیکی انجمن مهاجرین دانمارک با اداره شاروالی هرات

heart_admin
چهارشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۳ - ۱۳:۵۷
Continuation of technical cooperation of the Danish Refugee Association with the municipality

مسئولان انجمن مهاجرین دانمارک در دیدار با غلام حضرت مشفق شاروال هرات، از تداوم همکاری تخنیکی در سال میلادی 2020 با اداره شاروالی سخن گفتند.
آنان اظهار داشتند که در سال جدید این مؤسسه قرار است با طرح اشتغال‌زائی به تعداد 500 کارکن قراردادی دیگر را همانند سال گذشته در چهارچوب تشکیل این اداره برای مدت کوتاهی همراه با وسایل مورد نیاز استخدام نموده تا اداره شاروالی در بخش‌های تنظیف و سرسبزی شهر از آنان استحصال وظیفه نماید.
غلام حضرت مشفق شاروال هرات با ابراز خشنودی از تداوم همکاری‌های انجمن مهاجرین دانمارک (DRC)، فعالیت‌های سال گذشته این مؤسسه را مثبت ارزیابی نمود.
شاروال هرات ابراز امیدواری نمود که پس از دخیل نمودن نظریات هیئت رهبری اداره شاروالی در موافقت‌نامه انجمن مهاجرین دانمارک با اداره شاروالی، عملکرد این دور کارکنان قراردادی مؤفق‌تر خواهد بود.
انجمن مهاجرین دانمارک (DRC) سال گذشته در چهارچوب تشکیل اداره شاروالی شماری از باشندگان بی‌بضاعت را استخدام نموده و اداره شاروالی آنان در بخش‌های تنظیف و سرسبزی جهت پاکی، نظافت و سرسبزی بیشتر شهر توظیف کرد.

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۱۳:۲۸
Background image

توزیع کمک های ارتزاقی افغان یونایتد بانک به کارکنان واحد انظباط شهری شاروالی هرات

مسئولان نمایندگی ولایتی افغان‌یونایتد بانک هرات با حضور غلام حضرت مشفق شاروال هرات، بسته‌های کمک‌های ارتزاقی که شامل آرد، برنج و روغن می‌گردد را به ۷۵ فامیل نیازمند از کارکنان واحد. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۱۰ - ۱۱:۵
Background image

جلسه ی تثبیت نرخ تخم مرغ در بازارهای شهر هرات

غلام حضرت مشفق شاروال هرات همراه با مسئولان اتاق اصناف و پیشه‌وران طی نشستی با اعضای اتحادیۀ فارم داران و عمده فروشان تخم مرغ، از تثبیت نرخ‌های فروش و درنظر گرفتن عدالت و انصاف در. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۱۰ - ۹:۵۵
Background image

کنترول قیمت های گوشت و تخم مرغ در شهر هرات

غلام حضرت مشفق شاروال هرات همراه با عبدالودود فیض‌زاده رئیس اتاق اصناف و پیشه‌وران این ولایت از شرکت‌های فروش گوشت و تخم مرغ کنترول و نظارت نمودند.
تمامی شرکت‌های فروشنده اطمینان دادند. . .

BACK TO NEWS