آغاز برنامه نهال شانی شاروالی هرات با حضور مسئولان ادارات محلی و جمع کثیری از شهروندان

heart_admin
پنجشنبه ۱۳۹۸/۱۱/۲۴ - ۱۲:۸
Herat municipality planting program begins with local government officials and large number of citizens

برنامه نهال‌شانی شاروالی هرات که در آستانه‌ی فصل بهار با غرس ۱۰۰۰ اصله نهال راه‌اندازی گردیده، از سوی غلام حضرت مشفق شاروال هرات و غلام داوود هاشمی معاون مالی و اداری مقام ولایت هرات با حضور اعضای شورای ولایتی، اعضای شورای مشورتی، وکلای گذر و جمع کثیری از مسئولان اداره محلی و شهروندان در شمال شهر آغاز شد.
از آنجائیکه همه‌ساله ادارات محلی به‌ویژه شاروالی هرات به‌منظور رشد سرسبزی، انکشاف و توسعه فضای سبز شهر برنامه‌ی نهال‌شانی را در ایام نزدیک به فصل بهار راه‌اندازی می‌کند؛ اما امسال این برنامه با اشتراک و سهم‌گیری آمریت‌های نواحی و وکلای گذرشان به‌طور گسترده طی چهار هفته در ساحات سبز نواحی شهری با غرس ۸۰ تا ۱۰۰ هزار اصله نهال آغاز شده است.
غلام حضرت مشفق شاروال هرات ضمن بیان این مطلب که رشد، حفظ و مراقبت از فضای سبز شهر از اولویت‌های کاری اداره شاروالی است، نوید داد که در سال پیش‌رو این اداره اقدامات اساسی را جهت بهبود وضعیت ساحات سبز شهر روی دست خواهد گرفت.

 

Herat municipality planting program begins with local government officials and large number of citizens

شاروال هرات با تأکید بر اینکه سکتور خصوصی، نهادها و شهروندان نیز در کنار اداره شاروالی می‌توانند یک قسمت از فضای سبز شهر را انکشاف دهند؛ اداره شاروالی مصمم است تا آن قسمت از فضای سبز شهر را به نام شان مسماء نماید.
در ادامه غلام داوود هاشمی معاون مقام ولایت اظهار داشت که یکی از نیازهای مهم شهر هرات توسعه فضای سبز است و از عموم نهادها، سکتور خصوصی و شهروندان خواست تا در این راستا با اداره شاروالی سهیم شده و در قسمت سرسبز ساختن شهر تلاش کنند.
گفتنی‌ست که شاروالی هرات طی سال‌های گذشته؛ پارک‌های بزرگ تفریحی شهر همانند پارک ملکیار، پارک فرهنگ، پارک ملت، تخت سفر، پارک حلالی و دیگر ساحات سبز را مؤفقانه توسعه و انکشاف داده است.

Herat municipality planting program begins with local government officials and large number of citizens

 

تازه ترین اخبار

دوشنبه ۱۳۹۹/۱/۱۱ - ۱۳:۲۸
Background image

توزیع کمک های ارتزاقی افغان یونایتد بانک به کارکنان واحد انظباط شهری شاروالی هرات

مسئولان نمایندگی ولایتی افغان‌یونایتد بانک هرات با حضور غلام حضرت مشفق شاروال هرات، بسته‌های کمک‌های ارتزاقی که شامل آرد، برنج و روغن می‌گردد را به ۷۵ فامیل نیازمند از کارکنان واحد. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۱۰ - ۱۱:۵
Background image

جلسه ی تثبیت نرخ تخم مرغ در بازارهای شهر هرات

غلام حضرت مشفق شاروال هرات همراه با مسئولان اتاق اصناف و پیشه‌وران طی نشستی با اعضای اتحادیۀ فارم داران و عمده فروشان تخم مرغ، از تثبیت نرخ‌های فروش و درنظر گرفتن عدالت و انصاف در. . .

یکشنبه ۱۳۹۹/۱/۱۰ - ۹:۵۵
Background image

کنترول قیمت های گوشت و تخم مرغ در شهر هرات

غلام حضرت مشفق شاروال هرات همراه با عبدالودود فیض‌زاده رئیس اتاق اصناف و پیشه‌وران این ولایت از شرکت‌های فروش گوشت و تخم مرغ کنترول و نظارت نمودند.
تمامی شرکت‌های فروشنده اطمینان دادند. . .

BACK TO NEWS